davillo tekstil

ATO 38. MEFRUŞATÇILAR KOMİTESİNİN GİRİŞİMİ.


Değerli meslektaşlarımız, yıllardır önüne geçilemeyen perdecilerin  mağazalarına yönelik hırsızlık olaylarına çözümler aranmış ; fakat bir türlü sonuca gidilememiştir. Defalarca aynı mağazaya giren hırsızlar, ellerini kollarını sallayarak kötü emellerine ulaşmışlardır. Mağdur olan perdeciler ve ev tekstilcileri ise bu durumdan oldukça rahatsızlık duyup ; "bugün hangi perdeci soyulacak " düşüncesini kafalarından atamamışlardır.

İşte bu sıkıntıya dur diyecek, hırsılık olaylarının önüne geçecek şekilde çalışmalarına yön veren 38. mefruşatçılar komitemiz, bundan iki ay önce bir araya gelerek aldıkları kararla seslerini duyurmaya çalışmışlardır. Komitemizin meclis üyesi Sayın Süleyman ÇAĞLAYAN, Ankara Valimiz  Sayın Alaaddin YÜKSEL ile görüşerek, meslektaşlarımızın sıkıntılarını arz etmiş ve bu konuya çözüm getirmek üzere değerli Valimiz tarafından Ankara il emniyet müdür vekili Sayın Turan AKSOY’a yönlendirilmiştir.

Bu gün Sayın Süleyman ÇAĞLAYAN ile birlikte mağdur olan bazı perdecilerimiz Ankara il emniyet müdür vekili Sayın Turan AKSOY’ un daveti üzerine emniyete giderek; Sayın AKSOY’a  bu konuyla ilğili bilği vermişlerdir.   Son iki ayda Ankara’da 30 kadar perdeci meslektaşımızın soyulduğunu, bu konuyla ilğili çok acil bir şekilde özel ekip  oluşturacaklarını, bu konuya acil olarak el atacaklarını ve hırsızlık olaylarının önüne geçeceklerini belirten Sayın AKSOY, bununla ilğili girişimler için Ato 38. mefuşatçılar komitesi ile işbirliğine gideceklerini belirtmiştir.

Bu görüşme sonrasında perde satıcıları haber portalına açıklamada bulunan Sayın Süleyman ÇAĞLAYAN bu konuyla ilğili çalışmaların süreceğini belirtmiştir.

www.perdesatanlar.com özel haber

 

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 512962

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.