davillo tekstil

SEDİR MEFRUŞAT - ANKARA

1975 yılında kaderlerini birleştirerek arkadaşlıklarını bugünlere getiren Mustafa CANTÜRK ve Kemal KÜÇÜK, 1997 yılında Çankaya Hoşdere caddesinde Sedir Mefruşat’ı açmışlardır.

Haber: Emel BENLİ / Bu haber Perdesen & Davillo’nun katkıları ile yapılmıştır.

1997 yılında dostluğu iş ortaklığına çeviren Mustafa Bey ve Kemal Bey, o tarihten bu yana sadece perde ve döşemelik üzerine iş yaparak, 270m2’den oluşan iki katlı mağazalarında toplam 8 kişi ile Hoşdere’lilere ve Ankara’lılara hizmet vermektedirler.

Yurtdışında da büyükelçiliklere iş yapan Sedir Mefruşat ; Azerbeycan, Bakü, Özbekistan ve Libya’ya da çalışama performanslarını sunarak, yurt dışından da talep görür hale gelmişlerdir. " Biz bu işi yaparız, biz bu işi yürütürüz " diyerek yola çıkan bu iki değerli ortak; mağaza içerisinde iş bölümü yapmanın huzurunu yaşamaktadırlar.

Herkez kendine düşen görevi en problemsiz şekilde yerine getirme gayreti göstererek, hizmet te en yüksek kaliteyi sunmaya çalışmaktadırlar. Moda ve trendi yakalamak adına; çok düzeyli üretici ve toptancı firmalarla çalışmayı tercih eden Sedir Mefruşat, uzun ömürlü ticaret anlayışının kendilerine yatırm olarak döndüğünün doruk noktasındadır. Ticaret ahlakını kendilerine misyon edinen Sedir Mefruşat’ı kutluyor, böyle güzel dostluklarının ve iş ortaklıklarının tüm tekstil camiasına örnek olmasını temenni ediyoruz. 

Kemal KÜÇÜK

Mustafa CANTÜRK

Mustafa Cantürk, Mehmet Cantürk, Kemal Küçük, Hülya Bulduk, Levent Cantürk

Addurrahman CANTÜRK

Osman CANTÜRK

www.perdesatanlar.com özel haber

 

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 767309

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.