davillo tekstil

SELİN MEFRUŞAT / ANKARA


Küçük yaştan beri ticaret hayatının içerisinde yetişen, " çekirdekten gelme diye tabir ettiğimiz " değerli büyüğümüz Selin Mefruşat’ın sahibi Sayın Selami ÖZBEK’i,sizler için tanımaya çalıştık.

Haber: Emel BENLİ / Bu haber Perdesen & Davillo’nun katkıları ile yapılmıştır.

1992 yılında Ankara Sıhhıye’de Selin Mefruşat adı ile açtığı perakende mağazasında,  perde ve ev tekstili üzerine bu camiaya hizmet veren Sayın Selami ÖZBEK, başarlı bir ağabeyimizdir. Mağazasının yeni stil ve kaliteli hizmet anlayışı ile Ankara’lılara modayı satıyor olması Selami Bey ve çalışanlarını son derece mutlu etmektedir.

5 personel ile hizmet veren bu mağaza huzurlu atmosferi ile kurumsal kimliğe sahip iş yerlerinede hizmet vermenin yanı sıra, hastanelere, bakanlıklara, askeriyelere de iş yapan Selin tekstil bireysel müşteriyede ilk ve tekmiş gibi hizmet vermektedir. Arif CEYLAN, Hüseyin KABADAYI, Fatih AKSU ve Sinem KAYA’nın ticari ahlak çerçevesinde " müşteri özeldir " anlayışı ile Selin Mefruşat yoluna devam etmektedir.

Ürünlerini kaliteli firmalardan teymin eden Selami Bey, yaptığı işte en çok güvendiği noktanın  toptancı firmaların ürünlerinin arkasında durması olduğu gibi kendilerininde Selin tekstil olarak yaptıkları işin arkasında sonuna kadar var olduklarını belirterek, işinin arkasında olduğunu bizlere tekrar hatırlattı. Durum böyle olunca Selin Mefruşat çalışanlarınında müşteriye verdikleri cevap daha güvenilir ve daha içten olmaktadır. Bu içtenliğin her zaman sürmesi dileği ile Selin Mefruşat’a başarılar diliyoruz.

Selami ÖZBEK

Hüseyin KABADAYI

Arif CEYLAN

Arif CEYLAN, Hüseyin KABADAYI, Selami ÖZBEK, Fatih AKSU, Sinem KAYA

www.perdesatanlar.com özel haber

 

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 505162

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.