davillo tekstil

ÇOLAKLARIN ACI GÜNÜ..


" İnsanda bir organ vardır. Eğer o sağlıklı ise bütün vücut sağlıklı olur; eğer o bozulursa bütün vücut bozulur. Dikkat edin ! O, kalptir "

                                                           Hadis-i Şerif

Bu gün bizimde orada bulunarak paylaştığımız acı, Sayın Yasin ÇOLAK ve değerli kardeşlerinin acısı değil; tüm camiamızın acısı idi. Bugün öğlen namazı müteakibinde kılınan cenaze namazı ile Yasin ÇOLAK’ın babası Merhum Hüseyin ÇOLAK’ı tüm sevenleri ile birlikte defin ettik. 

Ankara’nın sevilen ve bilinen perakendecilerinden olan ve Çolaklar Tekstil olarak bildiğimiz Sayın Yasin Çolak, babası Hüseyin Çolak’ı kaybetmiştir, Ankara Çayyolu aile mezarlığına defin edilen merhuma; ailesi başta olmak üzere Ankara’nın ileri gelen perdecileri ve dostları; ayrıca kendine görev edinmiş ve tüm meslektaşlarının yanında olmayı bilmiş ATO 38. Mefruşatçılar komitesinin üyeleri de ÇOLAK ailesini yanlız bırakmamıştır. En acı gününde dahi bir araya gelmeyi bilen meslektaşlarımıza Çolak ailesini yanlız bırakmadıkları için teşekkür ediyor, bizde perde satıcıları haber olarak merhuma rahmet ailesine başsağlığı diliyoruz. 

www.perdesatıcıları.com özel haber

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 420429

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.