davillo tekstil

EVTEKS FUARI & 4. GÜN


Sayın meslektaşlarımız, Evteks fuarının 4. gününde sizlere fuar katılımcılarının ne kadar kalite olduğu göstermek için ; Taç, Elvin Tekstil, Dilhan Tekstil, Broderi Narin, Aydın Örme, Muteks Perde Sistemleri, Perdesen Davillo, Dekorcu Tekstil ve Sancak Tekstil gibi bir çok üretici ve toptancı firmaları sizler için gezdik.

Haber: Emel BENLİ / Fuar Özel Haber

Resimler: Sevda YILMAZ.

Fuara katılımcılarımızın dünyanın bir çok ülkesine %80 lere varan ihracat yaparken, bir bukadar firmamızda Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde kendini kanıtlamış, istikrarlı çalışmaları ile yeni model ve tasarımlarını 16.düzenlenen Evteks fuarında siz görücülerin beğenilerine sunmuştur.

Adeta modelde ve tasarımda bir birleri ile yarışan firmalarımız, standları ile mimariyide konuşturarak; kombinelerini zevkli bir şekilde sunmuşlardır. İşte bu güzellikleri biz perde satıcıları haber portalı olarak sizler için resimleyip, aynı zamanda firma sahiplerinin görüşlerinide sizlerin ufuklarını aydınlatmak ve evtekstiline ışık tutabilmek için aldık.

Masa başı haberler yapmayarak, haberi yerinde ve zamanında görüntüleyerek, doğru ve tarafsızlığımızla siz meslektaşlarımıza hizmet vermekteyiz. Bu hizmetimizide fuardan haberleri sizin ayağınıza getirmekle isbatlamış olduk. Arşivimize bir çok resim ve videolar katarak, sizleri bilğilendirmeyi hedefledik. Bu arada katılımcıların yanı sıra ziyaretçilerinde fikirlerine yer vererek, işimizi en doğru şekilde yapmaya çalıştık. " Fuar geçtiğimiz yıllara oranla daha hareketli olup, bu hareketlikte yabancı katılımcılarında payı var diyen " ziyaretçilerimiz dünyanın ikinci büyük fuarının İstanbul gibi dünya kültür şehrinde bize ait olmasından dolayı gurulandı.

www.perdesatanlar.com fuar özel haber

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 8023

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.