davillo tekstil

Ankara’lı Perdeciler Fuara..


İlkini geçen sene gerçekleştirmiş oldukları İstanbul Evteks Fuar gezisinin, Ankara Ticaret Odası 38. Mefruşatçılar komitesi bu yılda  19.05.2010 tarihinde ikincisini gerçekleştirecektir. 38. Mefruşatçılar komitesi meclis üyesi Sayın Süleyman ÇAĞLAYAN’ın vermiş olduğu basın bülteninde bu gezinin bir gün boyunca proğramı şöyle:

 "Sayğı değer meslektaşlarımıza 38. komite olarak daha faydalı olabilmek ve mesleğimizin kalkınmasına katkı sağlaya bilmek için; " İstanbul EVTEKS FUARI’ " na kaldıracağımız otobüsler ile Ankara’lı meslektaşlarımıza güzel bir gün yaşatmayı ve İstanbul EVTEKS FUARI’nı gezdirmeyi amaçlıyoruz.

Dünyanın ikinci büyük Fuarı olan EVTEKS FUARI, sezona başladığımız şu günlerde siz değerli meslektaşlarımıza rehber olacak yeni model ve tasarımlarla önümüze ışık tutacaktır. Kendimizi bireysel anlamda en iyi geliştireceğimiz bu fuar, bir çok katılımcı firmanın yeni trendlerini gezip görme imkanı sağlayacaktır.

Sevğili meslektaşlarımız; Ankara Ticaret Odası önünden 19. 05. 2010 Çarşamba günü saat 01: 00’de otobüsler ile İstanbul EVTEKS FUARI’na hareket edeceğiz.

Otobüslerimizin sizin rahatınız ve konforunuz açısından en gelişmişlerini kiralarken, bir gün boyunca sizlerin rahatı için elimizden gelen çabayı göstereceğiz.

Sabah satlerinde İstanbul’da yapılacak olan kahvaltının ardından saat 10: 00’da fuara giriş yapılacaktır. Fuar içinde gün boyu serbest gezecek olan meslektaşlarımız saat: 18:00 civarında otobüslerle Ankara’ya dönmek üzere yola çıkacaklardır. Akşam yemeğini Bolu’da mangal keyfi eşliğinde gerçekleştirecek olan perdecilerimiz Ankara’ya dönüş yapacaklardır."

Fuara katılmak isteyen meslektaşlarımızın Komite üyemiz olan Sayın Süleyman ÇAĞLAYAN’a isim ve telefon bildirmek kaydı ile rezervasyon yaptırmaları rica olunur. Sayğılarımızla 38. Mefruşatçılar Komitesi

İrtibat: Süleyman ÇAĞLAYAN

0312. 478 09 39

0533. 394 53 02

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 330958

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.