davillo tekstil

GÜRLER PERDE & ÇEYİZ- KONYA


 

Neydi emek ? İşini sevmekti, İşine sayğı duymaktı. Sımsıkı bağlanmak sonuna kadar, kardeş olmaktı emek.

Haber: Emel BENLİ

İki mükemmel kardeş Mustafa ve Fatih GÜRLER; işini sevmeyi, işine bağlanmayı, işine sayğıyı duymayı bilen iki kardeş.

Konya’nın çok köklü ailelerinden, Konya’ya marka olmuş  Gürler Perde  sahibi, iki başarılı insan Gürler kardeşler. Babaları Tevfik GÜRLER’in, 1964 yılında mobilya ile başladığı ticaret hayatına; Mustafa ve Fatih kardeşler 1980 yılından itibaren manifatura ve çeyiz ile devam etmişlerdir. Mustafa ve Fatih kardeşlere; dürüstlük ve çalışkanlık aşılayan baba Tevfik GÜRLER’e rahmet diliyoruz. Manifatura ile çıktıkları yolculuğa bugün ise Konya’da biri Taç Concept mağazası olmak üzere, diğeri ise çok kapsamlı bir mağaza olan GÜRLER PERDE  ile devam etmektedirler. " Müşteriye güven duygusu vermek; uzun bir süreçten geçer. Biz Konya’nın çok eski, üstelikte bir marka olmuş ismiyiz." diyerek haklı gururunu dile getiren Fatih GÜRLER, ağabeyesi Mustafa beye olan sayğısı ile dikkatimizi çekmiştir. Mustafa GÜRLER ise,  işinde çok bilğili, işinin ustası ve aynı zamanda bir aile reisi olarak; GÜRLER ailesini bir arada tutmayı başaran bir ağabeyidir.

2. Konya Orğanize sanayiinde, bir iş yeri binası inşaa eden GÜRLER kardeşler; piyasa analizini şöyle yaptılar " Çin önümüzü kesti, imalata başlayamadık bu yüzden binamız şu anda kirada. " diyerek imalatın Türkiye’de zayıfladığını belirttiler. Çalışanları ile bir aile ortamı yaratan, berekli mağazalarında güler yüzü eksik etmeyen, müşterilerine ilk ve tekmiş gibi itina gösteren Mustafa ve Fatih GÜRLER dayanışmanın en güzel örneğini sunmaktadırlar.

Çok kapsamlı olan mağazalarında Perde, Çeyiz, Züccaciye, Duvar kağıdı, Varak Ayna ve eve dair herşeyi görmek mümkün olan Gürler markası adı altında ticaret yapan Mustafa ve Fatih GÜRLER’e başarılar diliyor; biz perde satıcıları haber portalına göstermiş oldukları misafirperverliliklerinden dolayı teşekkür ediyoruz.

 

 

Bu Haber Muteks Perde Sistemleri’nin Katkıları ile yapılmıştır.

Mustafa GÜRLER

Mustafa- Fatih GÜRLER

Gülşen TOPÇU- Nefise VERİM

Serdar ERSÖZ- Fatih GÜRLER

 

Fatma & Mustafa GÜRLER

 www.perdesatıcıları.com özel haber

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 248048

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.


-->