davillo tekstil

ORPER PERDE SİSTEMLERİ- KONYA


Neydi genç olmak; hareketli, azimli, umutlu ve heyecanlı ya sonrası! Bereketli, verimli bir iş ve iş yeri. Ardından gelen bir çok çalışan ve çalışana sağlanan istihtam.

Haber: Emel BENLİ

Sayın Perdeciler, bu sektörün büyük olan pastasının bir dilimide Konya’da bulunan Orper Perde Sistemlerine düşmüştür.

Orper perde sistemlerinin hem genç hemde başarılı olan sahibi Mehmet ORAL, yedi yıl önce kurduğu 1000m2 lik imalathanesinde 12 çalışanı ile stor, mekanizma, dikey perde imalatı yapıyor.

Aylardır perde satıcıları haber portalına katkı sağlayarak, bizi perdecilerle buluşturan Orper perde sistemleri, İçanadolu’da; Konya, Karaman, Nevşehir, Antalya, Niğde, Aksaray ve Afyon’a ürün vererek Türkiye’nin başka şehirlerinede açılmayı hedefliyor.

7 yılı arkalarında bırakarak mütevazi kimliğe sahip olan Mehmet Bey ve kardeşleri, yaşlarınında üstünde performans sağlayarak 40 yıllık iş adamlarına taş çıkaran bir başarıya sahiplerdir.

Sevgili perdeciler, hiç bir meslek sektöründe olmayan bu site; sadece perdecilerin sitesi olarak kalacak, videolu ve yazılı haberleri ile sizlerin sesi olmaya devam edecektir. Bu devamlığa destek veren Orper perde sistemleri’ne teşekkür ediyoruz. Bu dürüst firmanın, gündemi takip ederek yenilikçi bir şekilde kendilerine yön çizmeleri; onları perde sektöründe layık oldukları yeri korumaya devam ettirecektir.

Sayın Mehmet ORAL’a iyi pazarlar dileyerek kendilerini kutluyoruz.


HIZLI- GÜVENİLİR- TARAFSIZ HABER- WWW.PERDESATİCİLARİ.COM

www.perdesatanlar.com özel haber

 

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 882502

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.