davillo tekstil

BABA MESLEĞİNİ SEÇTİ.


16 yaşında genç bir delikanlı Muhammet Ali. Okumayı değil, çalışmayı tercih edince; en doğru yerin babasının yanı olduğunu anlamış.

Haber: Emel BENLİ.

Muhammet Ali’yi bu davranışından dolayı kutluyoruz. Tabi ki gönlümüz bütün çocukların okumasından, eğitim almasından yana, fakat herşeye rağmen okumak istemeyen çocuklar olabilir. Onlara bütün imkanların en iyisini sunabilirsiniz ama okuma arzusu içinde olmayabilirler, işte ozaman seçtikleri yol çok önemlidir. Muhammet Ali’de akıllı davranıp baba mesleğini tercih ederek, kendine doğru yolu seçmiştir. Babası Sadık GÜNGÖR’ün Demetevler’de bir Taç evi aynı zamanda Pursaklar’da bir Ev tekstil mağazası  bulunmaktadır. 

" Babam eve hep mutlu geliyordu"  diyen Muhammet Ali, belki de hep babasına özenti içinde idi. Zaten babalar çocuklarının gözünde bir kahramandır. O kahramanlardır onları güven duygularıyla yaşatanlar. Muhammet Ali babası Sadık Bey’den teknoleji bakımından daha şanslı; ama bir şansı var ki o da bu mesleğe çekirdekden gelen babasının kendisine hocalık yapacağıdır. Pursaklar’da bulunan ev tekstil mağazasının idareciliğini yapan amcasının  oğlu Mustafa GÖNGÖR’ de Muhammet Ali’nin en büyük desteklicisi ve yardımcısıdır. Burada asıl iş Mustafa bey’e düşmektedir.  Muhammet Ali " Sokakları değil baba ocağını seçtiğin için " seni kutluyoruz. Diğer çocuklardan seni daha şanslı görüyor, herşeye rağmen okumanın ve eğitimin şart olduğunu sevgili çocuklara birkez daha hatırlatıyoruz. Gelecekdeki mesleğini hayellerinle süsleyerek hedeflerine ulaşman dileği ile.


Bu Haber Orper Perde Sistemleri’nin Katkıları ile yapılmıştır.

Muhammet Ali GÜNGÖR

Mustafa GÖNGÖR

Perde Ustası Bahri CEBE

Funda KARAOĞLAN

www.perdesatıcıları.com özel haber

 

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 551233

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.


-->