davillo tekstil

MİMOZA BRODE – GAZİANTEP


 

Mimoza Brode Levent İyikesici ve Belgin Şerbetçi tarafından 2000 yılında Gaziantep’te kuruldu.

Haber: Esin ÜLGER

12.500 m2 kapalı alanda halihazırda kurulu 2 fabrikada; Brode 290 000m, Jakar ve Armül 110.000 m. olmak üzere toplam 400.000 m..perde ve abiye kıyafet üretim kapasitesine sahip.

Firma 2008 yılına kadar 16 ülkeye ihracat yaparken, 2009 itibariyle Pertulle Markası adı altında, ürünlerini 800 başlıkla Türkiye tüketicisinin beğenisine sunmuştur. Mimoza çevreye duyarlı bir tekstil fabrikası olup, Gaziantep Aktoprak beldesinde kendine ait ormana sahiptir. 12 değişik ağaç çeşitliliği ile ormanı zenginleştiren Mimoza Brode “hayal edip gerçekleştiriyoruz” felsefesiyle perde de olduğu gibi; ağaç dikerek orman hayallerini de gerçekleştirmişlerdir.
Misyonumuz; müşteri odaklı üretim sayesinde, müşterilerimizin ihtiyacını en iyi şekilde karşılamaktır” diyen Mimoza’nın vizyonu, modayı yakından takip etmektir. Teknolojik alanda kendini sürekli yenileyerek, müşterinin öncelikli tercihini bununla beraber kalitesinin de sürekliliğini korumaktır. Bütün bunlar Levent İyikesici’nin ve Belgin Şerbetçinin başarılarının sonucudur. Mimoza Brode ailesinin Başarılarını tebrik ediyor, Türkiye’yi dış pazar ve iç pazarda böylesine temsil ettikleri için kutluyoruz. Gaziantep Aktoprak beldesine kazandırmış oldukları orman ile çevre duyarlılıklarını takdir ediyoruz.
 

Levent İYİKESİCİ.

Belgin ŞERBETÇİ

Hayatında ağaçların büyük yeri olan Sn.Levent İyikesici Akdeniz ikliminde görülen Limon ağacını da Gaziantep’te sevgiyle yetiştirmektedir.

PERTULLE Gaziantep Mağazası

www.perdesatanlar.com özel haber
 
HIZLI- GÜVENİLİR- TARAFSIZ HABER-WWW.PERDESATİCİLARİ.COM

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 248909

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.