davillo tekstil

KALBİMİZDESİN GÖRKEM..


Sayın Perdeciler, perde sektörüne hizmet veren, perde camiasına tüm emeği geçen siz değerli meslektaşlarımıza duyduğumuz saygı neticesinde; sizlerin arasındaki bağı oluşturan nacizhane bu site, sizlerin iyi gün ve kötü gününüzde yanınızda olmaya söz vermiştir.
Ankara Ticaret Odası 38. Mefruşatçılar komite Başkanı Murat TUNCER beyin çalışma arkadaşları ile yapmış oldukları ziyaretleri gündeme getirirken acı bir haberle karşınızdayız.
Meslektaşımız olan, Taştekin Mefruşat’ın Demetevler Şubesinde mağaza sorumulusu olarak görev yapan  Sayın Sadullah ÇAKIR’ ın biricik oğlu Görkem ÇAKIR geçirmiş olduğu kaza sonucu vefat etmiştir.
11 yaşındaki sevgili Görkem’in vefatı tüm perde camiasını hüzne boğmuştur. Başkanımız Murat TUNCER herzaman ki gibi meslektaşlarının yanında olarak, sizlerin adına başsağlığı taziyelerini Sadullah bey’e sunmuştur.
Başkanı yanlız bırakmayan, Ankara’nın değerli perdecilerinden Ömer TAŞDEMİR, Süleyman ÇAĞLAYAN, Nurettin KOCA, Hakan KARA, Süleyman AHİ, Fuat TAŞTEKİN, Hasan KARAKURT, Özcan ÜLKE, Sedat DEMİREL, Mürsel GÜMÜŞ, Suat TAŞTEKİN ve Aydın BENLİ üzüntülerini dile getirerek başsağlında bulunmuşlardır.
Böyle bir haberi vermekten üzüntü duyduğumuzu dile getirerek,  Perde satıcıları haber portalı çalışanları olarak bizde Sayın  Sadullah ÇAKIR ve ailesine ALLAH’tan sabırlar diliyoruz.Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 823649

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.