davillo tekstil

Perde Dünyası- Gaziantep


Sayın perde satıcıları takipcileri, sizlere bir süredir Gaziantep’den verdiğimiz haberlerin; sizin mesleğinizle ilğili bir çok bilğiyi barındırdığını düşünerek Gaziantep haberlerine devam ediyoruz.

Haber:  Emel Benli / Gaziantep

Gaziantep’te  ün yapmış ve hatta ünü yurt dışına kadar taşmış bir perde mağazasını ve bu sanata gönül vermiş iki ustayı sizlere tanıtmak istiyorum.

Kalitesini ve bol çeşitliliğini ve hatta müşteriye verdiği değeri bizzat Gaziantep’e giderek yerinde gördük. Başarılarını işlerine verdiği değerden anlayarak, sizlere biraz olsun mesleğinizde şefk vereceğini düşünerek " perde dünyası " adını taşıyan bu mağazaya görüntüledik.

Murat Keser ve Mahmut UYGUN,  perde sanatının birikimlerini 1996 yılında  kendi şirketlerini Ankara’da kurarak dile getirmişlerdir. 17 yıl Başkent’e hizmet ettikden sonra, bu iki çalışkan ve kişilik sahibi ortaklar Gaziantep’te böyle bir açığı kapatmak üzere  2000 yılında 2. şubelerini açmışlardır. 9 yıl süren bu serüven onları başarılarının doruk noktasını yaşatmıştır. Gaziantep ve civar illeri bu iki ustanın kalite ve hizmet anlaşı ile bu işi kavramıştır. Yurt dışında bir çok oteli perde sanatı ile giydirmişlerdir.  Referansların ardı arkası kesilmeyerek bu mesleği buğüne kadar en güzel şekilde omuzlamayı bilmişlerdir.

50 marka ve binlerce çeşidi bulunduran bu mağaza, klasik ve modern bütün tarzlara hizmet ederken " DRAPE İP PERDE imalatı ve toptan dağıtım işine girmişlerdir."

16 çalışanı ile kaliteli hizmet veren perde dünyası başarısının sırrını bu iki sağlam dostluğa ve arkadaşlığa borçlulardır. Karşılıklı anlayış ve sayğı ile ortaklığın örnek vasıflarını sergilemişlerdir. Bizde bu güzel ortaklığa gıpta ile bakarak sayın Murat KESER ve sayın Mahmut UYGUN’a başarılarının devamlarını diliyoruz.

Murat KESER

Mahmut UYGUN.

www.perdesatıcıları.com özel haber

 

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 824121

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.