davillo tekstil

EVTEKS FUARI 4 ve 5. GÜN

Fuar, Magnolia ABK Yatırım Tekstil ve Dış Tic. A.Ş. nin birbirinden güzel ve kendi üretimleri olan ürünlere sahne oldu. Merkezi Tekirdağ olan bu büyük firmanın İstanbul Güngören’de de showromu bulunmaktadır. İp perde, Boncuklu ip perde, Simli ip perde, Markizet zeminde ponponlu şönül tüller ve daha sayamadığımız birçok ürün. Bu şirketin  sahibi olan Bilgehan Kahraman, şahsiyetli kişiliği ve  standına profesyonel bir şekilde konbine ettiği ürünleri, kimsede göremediğimiz değişik ip perde çeşitleri ile fuarda beğeni topladı.

Her yıl olduğu gibi bu yılda fuarda ses getiren Brillant, yine gözleri dolduran yeni ürünleri ile fuar stanttında şıklığın  abidesi oldu. Ürünü tanıtan mankenler zerafetleri ile dikkat çektiler.

Ulusal Tekstil’in Güneşl’ideki şohowrumu müşterlerin beyenisini kazanırken, evteks fuarındaki stantıda büyük ilği gördü.

Ankara’da buluna CİA’nın Sahibi İbrahim ÇETİN bire bir misafirleri ile ilğilenirken sıcak tavırlarıda evteks fuarına pozitif enerji verdi.

Tanrıverdi Tekstil, Recep Tanrıverdi’in sonsuz tecrübesi ile yoluna istikrarlı bir şekilde devam ediyor.

 

Aydın Örme ( LİLA ) Avrupa’da Türkiye’de tanımayan yok. Türkiye’nin kalkınmasında önemli rol oynayan bu şirket bir çığbi büyürken kalitesine kalite katıyor.

 

5.gün boyunca tanınmış firmaların yanı sıra onlar kadar, kaliteli ve istikrarlı iş çıkaran diğer firmalar, bu piyasada bizde varız dercesine inanılmaz desen ve tasarımları ile örnek olurken ziyaretçileri oldukça etkilediler.

5 gün boyunca Evteks fuarında gördüğünüz güzelliklerin aslında bir alt yapısının olduğunu sizlere hatırlatmak istiyoruz. Bu fuarı karış karış gezen perde satıcıları haber portalı ; büyüğü ile küçüğü ile katılımcı tüm firmaları ayırt etmeksizin resimliyerek görüntülerken, tasarımcılarada yer verdi. Tüm tasarımcılar adına Üstün Tasarımın harika olan  desen ve modellerini görüntülerken perde, nevresim, kumaş vs. ürünlerin üzerinde görmüş olduğunuz desenlerin  yetenekli ellerden geçtiğini birkez daha hatırlayalım. Feyza ÜSTÜN Hanımefendi madalyanın arka yüzünde yer alırken, taktiri firmalar topluyor. Oysa ki Feyza hanım ve nice tasarımcılar gerek görülmedikçe hatırlanmıyorlar. Tüm Evtekstilcileri adına onları hatırlıyor ve şükranlarımızı sunuyoruz.

Haber: Emel BENLİ

Resimler: Esin ÜLGER.

www.perdesaticilari.com özel haber.

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 823677

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.