davillo tekstil

EVTEKS FUARI 3.GÜN.

EVTEKS FUARI 3.GÜN.

 Fuar 3. gününü yine yoğun ziyaretçi eşliğinde bitirdi katılımcı firmalar fuar analizini şöyle değerlendirdi. " ziyaretçiler bilinçli ve kaliteli " derken fuarda dikkatimizi çeken bir başka stand " Gazi Ünüversitesi Mesleki Eğitim Fakültesi El Sanatları Eğitim Bölümü " oldu. "El Sanatları Eğitim Bölümü Tekstil Dokuma Örgü Eğitimi " Anabilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Halide SARIOĞLU bize öğrencilerinin dokuma tasarımlarını tanıttı. Sayın SARIOĞLU " Fuara kurumlarını tanıtmak amaçlı katıldıklarını, öğrencilerinin eğitim sürecinde edindikleri bilgileri uygulamaya koydukları  çalışmalardan oluşan ve armürlü el tezgahlarında dokunan tasarımlarının ev tekstili sektörüne tasarım boyutunda katkı sağlayabileceğini ifade ederek " sektörden ilgi ve eğitim sürecine destek bekliyoruz " dedi. Fuara katılan öğrencileri Bihter Yağmur DUZLUOĞLU, Gülşah KENDİRKIRAN, Gürkan AKMAN ve Musatafa YURDAKONAR ile araştırma görevlileri Pakize KAYADİBİ, Zeynep BALKANAL hanımefendileri kutluyor başarılar diliyoruz.

Fuarda dikkatleri üzerine çeken katılımcı firmalardan birtanesi Ankara’dan Muteks Perde Sistemleri oldu. Sahibi Murat TUNCER Bey " perde aksesuarlarımızdaki çeşitlilik ve kalite dikkat çekti" dedi. Yine Ankara firması olan Perdesen Tekstil, bilinen adı ile Davillo;  şık ve göz dolduran modelleri ile kendilerine has çizgilerini fuarda tanıttılar. 

 Ve yine bir başka isim Bursa’dan Açelyam Tekstil. Açelyam Tekstil’in yeni çıkartmakta olduğu ZERR COLLECCİTİON ’u Açelyam Tekstili kalite anlamında çok iyi yerlere taşıyacağına inanıyoruz. Açelyam Tekstil’in sahibi Sayın Murat EREN " gezmek amaçlı değil, gerçekten ne istediği bilen bilinçli ziyaretçi var, insanlar ne istediğini bilerek fuara geliyorlar" dedi. Bu düçünceye bizde katılıyor, kendilerine başarılar diliyor perde satıcıları.com haber portalı olarak fuarın 4 ve 5. günlerinide sizlere duyuracağız.

 

 

Recep TANRIVERDİ

 

Haber: Emel BENLİ

Resimler: Esin ÜLGER

www.perdesaticilari.com özel haber

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 927635

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.