davillo tekstil

VİNALDİ CONCEPT-İSTANBUL


VİNALDİ CONCEPT-İSTANBUL

 

Perdesaticilari com CNR Ev Tekstiline ramak kala nabızları İstanbul’da tutmaya devam ederken, Ulusal Tekstili ziyaret etti. Vinaldi Concept olarak bildiğimiz Ulusal Tekstilin showroom satış temsilcisi Erhan Şimşek, 7 kattan oluşan bu büyük firmayı bize tanıttı.

Depo, showroom, kesimhane ve birçok alandan oluşan Vinaldi Concept mağazası 6000 m2 dir. İstanbulun gönlünü fetheden bu güçlü firmanın Yönetim Kurulu Başkanı Kemal ULUSAL beyefendi ve oğlu İsmail ULUSAL beyefendinin başarısı  takdire şayandır. İstanbul merkezli olan bu firma, Ankara Sitelerde bulunan 1200 m2 olan şubesi ile toplam 60 kişiye istihdam sağlamaktadır.

"27 yıl önce 25 m2 lik bir dükkanla bu işe başlayan Kemal bey, firmasını hızla büyüterek Sultanhamam’daki merkezini yer küçüklüğü nedeni ile aynıçatı altında toplamak üzere İstanbul Güneşliye taşımıştır.1500 e yakın müşterisi bulunan firma, Avrupa Ülkelerine İhracat yapmakla beraber, genel olarak iç piyasaya hizmet vermektedir. Kaliteli hizmetten ödün vermeyen Ulusal Tekstili CNR EVTEKSTİLİ Fuarında 3. Hall A-06 da iki katlı standında ziyaret edebilirsiniz. Showroom satış temsilcisi Erhan Bey " Vinaldi, Vinaldi Gold, Vinaldi Vision, Vinaldi Home, Vinaldi BoutıQue adı altında toplam 5 set, 600-700 arası başlık sayısı ile, 6-7 varyantlı 5000 adet ürün yelpazemiz ile hizmet vermekdeyiz, ürün yelpazemiz çok geniş, 27 ye yakın Vinaldi Concept Mağazamız bulunmaktadır. Ev tekstili bir bütündür  perde, halı, yatak örtüsü ve yatak başlığı ile konbine edilmelidir"dedi.

Bizi odasında kabul eden ve perde satıcıları.com’a özel röportaj veren Kemal beyin oğlu İsmail bey ise, babasını örnek alan  başarılı, genç aynı zamanda babasının yolunda giden bir iş adamıdır. " Şu sıralar fuar nedeni ile yoğunluk yaşadıklarını söyleyen İsmail bey fuarda yep yeni ürünler ile müşterilerin karşısına çıkacaklarını belirtti. Değerli müşterilerini Ev teks fuarına davet ederek yapmış oldukları yeniliklerini görmelerini tavsiye etti." Bizde bu yenilikler için perde satıcıları.com olarak Ulusal TEKSTİLİ tebrik ediyor başarılar diliyoruz.

İSMAİL ULUSAL..

 

 

 

 

 

 

 

Yusuf Ziya ŞİMŞEK, Hasan ÇİL, Erhan ŞİMŞEK, İbrahim DÖNMEZ.

 

 

 

 

 

 

Haber ve Röportajlar: Emel BENLİ

Resimler: Esin ÜLGER

www.perdesaticilari.com  özel haber.

Not: perde satıcıları.com EVTEKS 10 HOLDE..

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 254778

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.