davillo tekstil

BRİLLANT ANTALYA TOPLANTISI.


BRİLLANT ANTALYA TOPLANTISI.

Brillant Mağazacılık 2009 Bayi Toplantısı, BrillantHome ve Brillant Store mağaza sahiplerinin katılımlarıyla 24–27 Nisan tarihlerinde Antalya Lara’ daki Kervansaray Otel’de gerçekleştirildi.

Güçlerin Birliği temasıyla sezonun bayi toplantısını yapan Baydemirler Mağazacılık Grubu, hazırladığı perde ve ev tekstili koleksiyonlarıyla mağaza sahiplerinden tam not aldı.

Etkinlik kapsamında BrillantHome ve Brillant Store mağaza sahiplerine hitap eden Baydemirler Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Erdoğan Baydemir “önümüzdeki dönemde piyasalar hareketlenecek ve mağazalarımıza verdiğimiz yeni koleksiyonlarla bu zor zamanlardan da başarıyla geçeceğiz” şeklinde konuştu. Erdoğan Bey, konuşmalarında mağaza sahiplerine olumlu mesajlar vererek hep birlikte dayanışma ve birlik içinde çalışıldığında aşılamayacak engeller olmadığıyla ilgili mesajlar verdi. Konuşmasında işletilmekte olan mağazaların daha da güçlenmesi için yeni bir proje üzerinde çalıştıklarını açıklayan Baydemir ayrıca; sezonun canlandığı bu aylarda yapılacak yüksek cirolarla sezonun durgun zamanları için şimdiden tedbir alınması gerekliliğinin de altını çizdi.

Satış ve Pazarlama Direktörü Sn. Vural Topuz ise bu yıl düzenlenen mağazacılık toplantısının amaç ve içeriği hakkında mağaza yetkililerini bilgilendirdi. Vural Bey, konuşmasında Mağazacılık Koleksiyonu için sektörün lideri Brillant markasının, yapmış olduğu Ar-ge, Ür-ge çalışmaları ile tüketicinin nabzını tutarak bir koleksiyon hazırladıklarına değindi. Topuz ayrıca konuşmasında, Koleksiyonlarda bulunan cazip ve uygun fiyatlı ürün seçeneklerinin mağazalara güç katacağını iletti. Son 5-6 aydır ertelenen tüketici ihtiyaçlarının, Mayıs ayı ile birlikte düğün hazırlıklarının hız kazanması, taşınmalar ve yurt dışından gelen gurbetçilerin de alışveriş yapmasıyla önümüzdeki aylarda ivmeli bir artışla mağazalarımıza satış olarak döneceğini de vurgulayan Topuz gelecek sezon için olumlu bir tablo çizdi.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Mağaza sahipleri, etkinlik kapsamında düzenlenen aktivitelere de katılarak sezon öncesinde rahatlamış ve stres atmışlardır. En çekişmeli geçen Futbol Turnuvası tüm mağaza sahipleri tarafından büyük ilgiyle takip edilmiştir. Turnuvada 1.olan Ege Bölgesi mağazalarından oluşan takıma Gala gecesi kupa töreni yapılmıştır. Mustafa Keser ile Gala gecesinde keyiflenen bayiler, 27-Nisan Pazartesi günü memnun kalmış olarak otelden ayrılmışlardır.

Haber ve Fotoğraflar Baydemirler tarafından gönderilmiştir.

www.perdesatanlar.com

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 223603

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.


-->