davillo tekstil

PERDESEN- DAVİLLO


PERDESEN- DAVİLLO

Ankara Siteler’de bulunan Perdesen tekstil, akıllara kazınan Davillo; Perde Satıcıları.Comu konuk etti. Perdesen Tekstil’in sahibi  sayın Hasan ERBASAN Beyfendi bize 40 yıllık tecrübesini gururla anlattı.

35 yıllık perakendecilikten gelen Hasan Bey 2005 yılının Ağustos ayında 12 kişilik çalışanı ile Perdesen Tekstil olarak DAVİLLO markasını yarattı. 480 bayisi bulunan Davillo kısa dönemde kaliteyi yakalayarak, bayilerine sunduğu kolaylıklarla, yeni model ve tasarımları ile hizmet verirken 2008 yılının 9.ncu ayında PERRE adı altında yeni bir markaya daha imza attı. Perre 42 başlıktan oluşup, günün modasını yakalarken 85 başlıktan oluşan Davillo ile birlikte toplam 127 başlık, 1400 varyantlı, stoğu ile tüm müşterilerine hizmet vermektedir. Türkiye’nin neredeyse her bölgesinde bayisi bulunan Perdesen kurucusu Hasan Bey emek verdiği bu sektörde 40 yılın meyvelerini topluyor. " Geçen yıl CNR fuarına katılarak 10.ncu hollde müşterilerimizi karşıladık, bu yılda aynı performansı müşterilerimize sunacağız diyen sayın ERBASAN, muhasebecisinden depocusuna burada biz bir aileyiz gücümüzü bir bütün olmamızdan alıyoruz, oğlum Engin benim  en büyük yardımcıdır" dedi.

Baharın gelişi ile birlikte perde sektöründe bir hareketlenme olurken, Hasan Bey’e hanımların merak ettiği yeni renk ve modelleri sorduk." Kımızı, Gri, Sarı, Mavi ve bu renklerin tonları ile kuracağımız kombinasyonlar revaşta olacaktır, artık perde bir dekor ve modadır." diyen Hasan Bey’e enğin tecrübelerinden dolayı teşekkür ediyor başarılar diliyoruz.

ENGİN ERBASAN:

Başarılı iş adamımız Perdesen sahibi sayın Hasan ERBASAN’ın oğludur. " Benim sağ kolum ve en büyük yardımcım " derken sevgisini dile getiren Hasan Bey, oğlu Engin’in kültür ve başarısı ile ne kadar övünse azdır. Hareketli ve  sempatik tavırları ile dikkatleri üzerine çeken Engin babasından aldığı eğitiminin sonucunda ticaret yolunda ilerlemeler kaydederken, müşterilerine gösterdiği itina ve dikkat onun bu işi sonuna dek götüreceğini gösterir. Engin’i bundan sonra bir çok başarıda görmek isterken, Türkiye’nin gelecekteki potansiyel iş adamını görmek mümkün. Engin’e sevgiler sunuyor başarılar diliyoruz.

 

ENGİN ERBASAN.

 

 

Can CONBA, Songül KORKMAZ, Hasan ERBASAN, Bircan BAYRAM, Hasan ŞAHİN, Necati KINACI, Erol KUNUZ.

 

Haber ve Röportajlar: Emel BENLİ

www.perdesatanlar.com özel haber.

 

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 174506

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.