davillo tekstil

KUŞAKTAN KUŞAĞA TAŞTEKİN..


Bu hafta perde satıcıları.com olarak Taştekin Mefruşat’ın sahiblerinden Özlem TAŞTEKİN’i konuk ettik. Ankara’da 4 şubesi bulunan Taştekin Mefruşat’ın Demetevler şubesinde ziyaret ettiğimiz Özlem hanım, Suat TAŞTEKİN’inin eşi ve başarılı bir iş hanımıdır. Demetevler şubesinde tam yetki ile işlerin idaresini sağlayan sayın TAŞTEKİN ile sohbetimiz ğayet sıcak bir ortamda geçerken, başarılı bir kadından öğrenmek istediğimiz tüm soruların cevabını Özlem hanım’dan öğrendik.

 

ÖZLEM TAŞTEKİN-ANKARA
01.04.2009 - 13:09

 
 
 

Siz değerli perde satıcıları.com’un takipcileri için haberin en kalitelisini yapmak, doğru ve güvenilir yerden resim ve videolarla ıspatlayarak  haberi sizlere taşımak bizim görevimizdir. Uzun süre takibe aldığımız mefruşatçı meslektaşlarımızın başarılarını sizlere yansıtmak, sizin duygu ve düşüncelerinizi öğrenmek, mefruşatta ki yenilikleri, renk ve modelleri sizlere en iyi şekilde sunmak bizleri onure eder. Sizlere tanıtacağımız sayın Özlem TAŞTEKİN ev hayatında ve iş hayatında habere değer başarısıyla perde satıcıları.com’dan tam not aldı. " Taştekin Mefruşat Franchising mağazacılık sitemimiz  ve dört şubemizle 35 yılı aşkın süredir perdecilik sektöründe yer almaktayız. 2009 ilk bahar yaz kolleksiyonları ile müşterilerimize bu yılda en güzelini, en seçkin ürünleri ve en önemlisi kaliteli hizmeti sunmaktayız"  diyen Özlem hanıma  müşteri ile ilğili iletişimini sorduğumuzda;  bu konudada gayet iyi yetiştiğini şu cümlelerle anlayabiliyoruz. " Ev dekorasyonunda önemli unsurlardan biri olan perde seçimi oldukça zorlayıcıdır. Müşterilerimiz için eşyalar seçildikden sonra, sıra perde seçimine gelindiğinde  değişik ve renkli modeller arasında seçim yapamayan müşterinin her zaman yanında biz oluruz. İşte bu noktada görev bize düşer. Perde seçiminde bir çok alternatif sahibiyiz. Çalıştığımız üretici firmaların oluşturduğu konseptleri ve modern çizgileri, tüm yenilikleri yakından takip etmekle birlikde bu yenilikleri her zaman Taştekin Mefruşat olarak bünyemizde barındırmaktayız. Ev dekorasyonunda evi giydirmek adına bir modacı gözüyle bakarak ev sahibinin tarzını, rengini yansıtan ürünleri sunmak ve bunu en iyi şekilde yansıtarak müşteri pörtföyünü  genişletmeyi amaçlıyoruz. Farklı temalarla tasarlanan bir çok ürün yelpazesi ile baharın renkli ve dinamik yapısını taşıyan serilerle etnik ve doğal  ortamlar için modern grafik formlarını maskülen görünümleri, spor çizgileri, folklorik desenlerle doğunun ve batının sentezi ile oluşturulan  egzotik bir atmosfere sahib olan bu seride bohem kültürünüde bulacağınız, baskılı desenlerle sezona girdik." Mesleki kültürünüde ortaya koyan sayın Özlem TAŞTEKİN dokuz yıllık birikimini bizlere böyle anlattı.

SEZONUN RENKLERİ NEDİR:

Mürdün, Fuşya, Kemik, Yeşil, Sarı, Kahve, Gri, Parlak, Simli ve ışıltılı kombinasyonlarla yapılmış kumaşlar ve doğal renklerin mat ve açık kombinasyonları evle bütünlük sağlayarak bu noktada ortaya şık bir dizany çıkar diyen Özlem hanım, bu işi bilinçli yapanlardan.

EV ve İŞ BİR ARADA:

6 yaşındaki Ayberk’in annesi Özlem hanım sabahın erken saatlerinden akşamın geç saatlerine kadar çalıştığını eve geldiğinde günün son saatlerinide oğlu Ayberk’le geçirdiğini söylerken bu  yorğunluğun ardından onun tek destekçisi olan eşi Suat TAŞTEKİN’den bahsetmeden geçemedi. 9 yıllık tecrübesini eşinden aldığını onun kendisi için, bulunmaz bir hem eş hem hoca olduğunu söyledi. Ev ve iş hayatını bir sisteme oturtan Özlem hanım işyerinde de çalışma arkadaşları ile aile ortamı oluşturmuştur. Kendisini gayet başarılı bulduğumuz Özlem hanıma sağlık ve mutluluklar diliyoruz.

Sadullah ÇAKIR, Özlem TAŞTEKİN, Bahadır BULUT, Gökhan AKAR.

Haber ve Röportajlar: Emel BENLİ

www.perdesatıcıları.com özel haber.

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 436822

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.


-->