davillo tekstil

KIBRIS PERDECİLERİ...


KIBRIS PERDECİLERİ...

Ateş düştüğü yeri yakar, fakat bu sefer tüm dünyayı yakacağa benzer. İçinde bulunduğumuz ekonomik kriz küçük esnasfı vurduğu gibi artık büyük esnafıda vurur oldu. Umutla bekleyen esnaf, artık umudunun tükendiği şu günlerde çeklerini ve senetlerini ödeyemez hale gelip, bununlada kalmayıp kepenkleri kapatmakta çare buluyorlar. Perde satıcıları. com esnafınının yanında olmayı bir kez daha bildi. Nabzı kıbrıs’da tutan perde satıcıları.com tek tek Kıbrıslı perdeci dostlarını ziyaret etti. Konuşulan tartışılan konu hep aynıydı. Bu gidişata dur diyecek çözüm yolları arayan Kıbrıs’lı perdeciler, dertlerini bizlere anlatarak biraz olsun paylaşmanın verdiği hafifliği yaşadılar. 50 dereceye varan sıcaklarla boğuşan esnaf perdeci arkadaşlar, Türkiyeden gelen misafirlerini hoş görü ve sevgi ile karşılamanın mutluluğunu tatdılar. Sizlere şimdi isimleri ve resimleri ile tanıtmaya çalışacağımız esnaf dostlarımızın sevğilerini tüm Türkiye’ye getirmenin gurununu bir kez daha perde satıcılar.com olarak yaşamaktan mutluluk duyduk. Dileriz en kısa zamanda içinde bulunduğumuz ekonomik kriz düzelerek esnafın yüzünü güldürür.

Gazimağusa’da bulunan Erkayalar Ese Center’in sahibi olan Erbil ERKAYA beyfendi; krizin Kıbrıs’ıda vurduğunu, fakat 25 yıllık esnaflığının vermiş olduğu tercübeyi bu zor durumlarda lehine çevirdiğini ayrıca mülkiyet sahibi  olduğu içinde bu krizden az etkilendiğini söylerken darısı tüm kiracı esnafların başına dedi.

Sayın, Erbil ERKAYALAR’ın ailesi.

ERBİL BEY’İN OĞULLARI ve DAMADI.

ERKAYALAR’IN EN KÜÇÜĞÜ ( SERAP )

ERKAYALAR ESE CENTER’İN MOBİLYA KATI.

ERKAYALAR ESE CENTER’İN PERDE KATI.

ERKAYAR ESE CENTER’İN EV AKSESUARI ve ÇİÇEK KATI.

CELAL CİN CENTER’İN SAHİBİ OLAN FÜSUN AROĞLU; Krizde mucadeleyi sadece beylerin verdiğini düşünüyorsanız yanılıyorsunuz, bayanlarında en az beyler kadar mücadeleci olduğunu unutmayınız. Lefkoşe’de sevilen ve sayılan Füsun hanım krizin kendilerinide vurduğunu söyledi. Bu krizden en az etkilenen CİN CENTER yoluna kararlı bir şekilde devam ediyor.

FÜSUN AROĞLU ve PERDE SORUMLU ELEMANLARI.

 

Amcacık Kumaş ve Perde mağaza sahibi Mustafa CENGİZ beyfendi;  bu mesleğin babadan kalma olduğunu uzun yıllar devam ettiklerini, çoğunlukla rum tarafına ürünlerini sattıklarını söyledi.

Mustafa Cengiz, kardeşi Ercan ve kızı ile.

Ev Dekorun sahibi olan Işıl ARSLANER; yıllardır Girne’de bulunduğunu istikrarlı bir şekilde satış yaptığını, işlerinden memnun oldununu söyledi. Girne’ye ilk TAÇ ürünlerini kendilerinin tanıtdığını söyleyen Işıl hanım, ben bir TAÇ aşığıyım dedi.

Odam Ltd’in sahibi Sinan bey ; işlerin durgun olduğunu, fakat ağırlıkta K.K.RUM kesime ürünlerini sattığını, rum tarafındada bir mağazası bulunduğunu söyledi.

EMG Tekstil sahibi Fatih ERTUĞRUL; son yıllarda Kıbrıs’da artan perdeci sayısının kendilerini etkilediğini söyledi.

Mesut Perde’nin sahibi olan Mesut AYAR beyfendi; Kıbrıs’da bir kriz yaşandığını birçok esnafın zor durumda olduğunu, kendilerininde tasarufa yöneldiklerini söyledi.

İtaliano Home Design’in sahibi olan Volkan YELKEN beyfendi; henüz perde sektöründe 1,5 senelik olduklarını bu sektörü sevdiğini devamlı yapmak istediklerini söyledi.

www.perdesatanlar.com özel haber.

 

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 167427

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.