davillo tekstil

Emel Benli


perde@perdesaticilari.com
  Özgeçmişi
  Tüm Yazıları

SEZONA GİRERKEN..

Mesleğimize gönül vermiş değerli ağabeylerimiz çok iyi bilirler ki; bundan 15 - 20 yıl önce sezon diye bir şey yoktu. Yılın dokuz ayı yoğun, diğer üç ayı ise ürün teymini  edilerek geçirilirdi. Sezon kelimesi son yılarda türedi. Zaten köşe yazımın adıda  " Sezona Girerken. " Daralan piyasada karlarımız düşerken; üstelikte çalışma dilimimiz daralırken, artık sezon kelimesinin benliğimize iyice yerleştiği bir gerçektir . Bu sebepten dolayıdır ki; bize tanınan süreyi çok iyi değerlendirmeliyiz. Bizlere düşen görev ise bu zaman dilimde ticaretimizi en doğru şekilde yapmak ve yapmış olduğumuz bu ticareti en yüksek kara dönüştürebilmektir.

Kar arayışı içerisinde olurken; ayağımıza sunulan hizmetlerden biri olan ve bu yıl 19. su düzenlenecek olan CNR EV TEKSTİL FUARI 15 - 19 Mayıs 2013 tarihleri arasında yapılacaktır. Dünyanın ikinci ve en büyük fuarı olan bu fuarda; imalatçı, toptancı, ithalatçı ve ihracatçı fırmalarımız yeni pazarlar ararken; kendilerine sunulan bu platformda yerlerini biliçli bir şekilde almaları gerekmektedir. Bu platformda bulunmak bir nevi onlar için sezona ilk adım demektir.

Ayrıca  perakendeci meslektaşlarımızda, ev tekstil fuarını ziyaret ederek onlar için  hayata geçirilen bu yenilikleri mağazalarına taşıyarak iyi bir  satış sorumlusu  aracılığı ile  nihayi tüketiciye ulaştırmaları gerekmektedir. Perde ve ev tekstilinde  moda akımını seri takip edebilmenin  yolarından biridir fuarlar. Biz ne kadar yenilikçi olursak kapılarımızı sonuna dek sezon kelimesine açmış oluruz. Ve  bu kısa zaman dilimini lehimize çevirerek fırsatlara oynamış olur ve sadece bize düşen pastadan en büyük dilimi kaparak; sezonu başarılı geçirmiş oluruz. Akılcı ticaretle pastayı renklendirmek ve lezzetlendirmek sizin elinizdedir. Hepinize iyi bir sezon diliyorum.

Perde Satıcıları Haber Portalı Editörü: Emel BENLİ


 Okunma Sayısı : 3169

Yorumlar

Yorum Yap

Adınız Soyadınız
E-Posta
Girilecek rakam : 337186
Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.

--> om/ga.js'; var s = document.getElementsByTagName('script')[0]; s.parentNode.insertBefore(ga, s); })(); -->