davillo tekstil

Lavins'in Sponsorluğuna, Liva Perde Tasarım, Körfez, Kocaeli

Türkiye’nin tül ve fonluk markası Lavins’in müşteri ziyaretlerine devam ediyoruz.

Haber: Emel Benli / Kocaeli / Bu haber Lavins’in Katkıları ile Yapılmıştır.

Türkiye’nin tül ve fonluk markası Lavins’in müşteri ziyaretlerine devam ediyoruz. Lavins’in bir birinden değerli bayilerinin çaylarını, kahvelerini içip; sektörümüze dair istişareler edip, onların dert ve sıkıntılarını dinleyip, bazen de başarı hikayelerini ölümsüzleştirmek üzere röportajlarla yarınlara bir hatıra bırakıyoruz.

Karşımıza kimin, hangi mağazanın çıkacağını bilmeden, çıktığımız yolculuğumuzun sonunda; Lavins’in ne güzel bayileri varmış diyerek günü sonlandırıyoruz. Her biri, bir birinden kıymetli perakendeciler, hele ki; toptancıları Lavins olursa…

Bu sefer ki durağımız Kocaeli’nde perdecilik yapan kıymetli bir Din Kültür Öğretmenimiz Sayın Muhammed Dursun’un mağazası oldu.

Liva Perde ve Tasarım’ın sahibi Muhammed Dursun ile tanışmanın, yeni bir insan tanımanın daha mutluluğu ile Muhammed Bey’in mağazasını gezdik.

Kocaeli’nin bir merkez ilçesi olan Körfez’de bulunan mağaza; çok uzaktan bile yüzümüze gülüyor, kocaman aydınlık cephesi, geniş ve bol perde teşhirleri, orta büyüklükte rafı, üst katta küçük bir perde sistemleri atölyesi ve mağazanın tam ortasında uzunca üzeri cam kaplama, içinde ise iki tv ekranı bulunan sunum tezgahı ile perdeciliği tam bir dijital ortama taşıyan Muhammed Bey, perde perakendeciliğine farklı bir boyuttan bakıyor.

Ve sözlerine şöyle devam ediyor “Artık perdeciler bu mesleği dijital ortamlarda yapmalılar ve farklı bir sunum ile müşteriyi özel hissettirmeliler.” Aynen bizde bu cümlelere katılıyor ve diyoruz ki; sadece dijitalleşme yetmez, tıpkı Muhammed Bey’in tercihi gibi her perdecinin bir Lavins’i olmalı… Yenilikçi, kaliteli ürün satan, güler yüzlü hizmet götüren, güçlü stoku ile destek veren bir perde toptancısı…

9 yıllık meslek hayatında doğru seçimleri ile başarıyı yakalayan Körfez ve civarında geniş müşteri ağı oluşturan genç meslektaşımız Sevgili Muhammed Dursun, Lavins’in 200 başlığın üzerinde ki tül ve fonluk kumaş kreasyonunu mağazasına koymuş, Lavins’in bir Dünya markası olan Taç ile iş birliğine giderek Türkiye’nin en kalın ürün başlığını oluşturduğu “Lavins – Taç” kartela setini ise mağazasının en güzel köşesine konumlandırarak, Lavins’in hakettiği değeri tekrar Lavins’e iyade etmiştir.

Liva Perde ve Tasarım’a, Lavins’li bol tasarımlar dileriz. Sizde tasarımlarınızı Lavins’in tül ve fonluk kumaşları ile yapın, diğerlerinden bir farkınız olsun.

Liva Perde Tasarım / Muhammed Dursun

Adres: Kuzey Mah. Agadere Cad. Şimşek Sk. No:1 ( PTT YANI ) Körfez / KOCAELİ

Tel: 0262 526 29 35

Gsm: 0554 722 44 27

Web: www.livaperde.com

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 622847

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.