davillo tekstil

Nakış Metal Dostları, 3.Proğram, Park Perde Sistemleri / İstanbul

Nakış Metal Dostları, 3.Proğram, Park Perde Sistemleri / İstanbul

Haber: Emel Benli / İstanbul / Bu Haber Nakış Metal’in Katkıları ile Yapılmıştır.

Nakış Metal Dostları” isimli proğramımızın 3. bölümünde bir Nakış Metal Dostu olan “Park Perde Sistemleri’ni” ziyaret ettik.

İstanbul / Çağlayan’da mesleğinin altın yıllarını yaşayan ve yaşatan, aynı zamanda Türkiye’nin her bölgesinde yoğun bir şekilde varlığını sürdüren, yapmış olduğu büyük proje işleri ile tutulan bir firma olan Park Perde Sistemleri’nin sahibi Sayın Cengiz Özden’e konuk olduk. 30 yıllık Nakış Metal Dostu olan ve Nakış Metal’in Kurucusu Sayın Ali Çokyaşar ile ilgili anılarını bizimle paylaşan Cengiz Özden, bizlere duygu dolu anlar yaşattı. 

Bünyesinde mekanik perde sistemlerinin tamamını bulundurarak imalatını yapan Park Perde Sistemleri, Dünyadaki yenilikleri araştıran, disiplinli ve programlı çalışmaların altına imza atan, teknolojik donanım ve uzman kadrosu ile farkı sunan, 700’ü aşkın bayisi ile sektördeki lider konumunu ve etki alanını daha da büyüten, uzun yılların tecrübesi ile yakaladığı kalite ve fiyat performansını aynı çizgide tutan, sorunsuz lojistiği ile müşteri memnuniyetini artıran, güçlü iletişimi ile müşterinin taleplerine çözümler üreten bir firma olarak Perde Sektörü’ndeki saygınlığını sürdürüyor.   

Kısacası İlham veren çözümleri ile müşterilerinin hayallerini gerçekleştirmeye çalışıyor, sektörünün en iyisi olmak için Nakış Metal gibi kaliteli partnerlerle uzun yıllar yol alıyor.

Nice 30 yıllara Park Perde Sistemleri…

Park Perde Sistemleri / Cengiz Özden

Adres: Hürriyet Mah. Taşocağı Cad. No:18/A-B

Çağlayan / İstanbul

Tel: 0(212) 246 52 70(Pbx)

Gsm: 0(533) 956 27 03

E-posta: info@parkperde.com


Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 28807

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.