davillo tekstil

Depolarında 2 milyon metre ürünün stoğunu tutan Gözüküçük Tekstil.

Gözüküçük Tekstil / İstanbul

Haber: Emel Benli / İstanbul

Sektörümüzün değerli isimlerinden Mehmet Gözüküçük tarafından 2000 yılında kurulan Gözüküçük Tekstil, 2010 yılında tamamen perde toptancılığına geçmiş ve Gardin Life markası ile Perde Sektörü’de en çok tercih edilen firmalardan biri olmuştur.

15 yıl boyunca iç pazarda ve dış pazarda başarı sağlayan ve bu başarıyı önce çalışma azmine, iş istikrarına, dürüst ticaret politikasına ve güler yüzlü hizmetine borçlu olan Gözüküçük Ailesi, son yıllarda ise isminden sıkça bahsettirmiş ve yapmış olduğu yenilikler ile markalaşma yolunda büyük bir başarı sağlamıştır.

Katıldığı Hometex fuarlarında en kalabalık stantlardan biri olarak anılan, yenilikçi kimlik olarak tanınan sektörün en güçlü perde toptan firmalarından biri olarak bilinen Gözüküçük Tekstil; bir kez daha atağa geçmiş ve 2024 yılı için çıkarmış olduğu Diamond Kolleksiyonu ile bir anda sektörün odağı haline gelmiştir. 64 adet ara toptancı, 1000’in üzerinde perakendeci bayisi ile sektöründe altın çağını yaşayan Gözüküçük, yurt dışında da 8 ülkeye yaptığı ihracat ile ülkemize yabancı para transferinde bulunmaktadır.

Depolarında 2 milyon metre ürünün stoğunu tutan Gözüküçük Tekstil; Gardin Life Ürün Kolleksiyonu’nda 50 başlık tül, geri kalanı ise fonluk kumaş olmak üzere 135 başlık, en üst segment olan Diamond Ürün Kolleksiyonu’nda ise 15’i tül 40’ı fonluk kumaştan oluşan 55 başlık ile hizmet vermektedir.

Aynı zamanda bir Dünya markası olan Taç’ında ana bayisi olma ünvanı ile müşterilerine seçenek olanağı sunarak, ürün çeşidini çoğaltmıştır. Bünyesinde kesime de yer veren Gözüküçük Tekstil, müşterilerine alternatifler sunarak, kurumsal bir kimlik yakalamışlardır.

Artık bayrağı, sevgili oğulları Hasan Gözüküçük ve Oğuzhan Gözüküçük’e bırakan Mehmet Bey; yetiştirdiği evlatlarını da tıpkı kendisi gibi Perde Sektörü’ne adamıştır. Tıpkı babaları gibi heyecanlı, atak ve çalışma hırsı ile dolu olan Gözüküçük Kardeşler; yakaladıkları bu başarıyı çok Diamond Kolleksitonu ile taçlandırmışlardır.

Sizde Gözüküçük Ailesi’nden Diamond serisini talep edin ve farkı mağazalarınıza taşıyın.

Bu haber Perde Sektörüne adanmış ve adanacak olan tüm kıymetlilere atfedilmiştir.

Gözüküçük Tekstil Ailesi’ne sevgilerimle…

GÖZÜKÜÇÜK TEKSTİL

Adres: Şerifali Mah. Kutup Sk. No: 18 Ümraniye / İstanbul

Tel: 0216 415 05 74 – 75

Fax: 0216 415 05 73

Gsm: 0536 577 31 73
Web: www.gardinlife.com
E-posta: info@gardinlife.com 

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 67014

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.