davillo tekstil

Akbulut Tekstil Kampanyası Devam Ediyor.

Duymayan Kalmasın Akbulut Tekstil Gelen Talepler Üzerine İndirim Kampanyasına Devem Etme Kararı Aldı.

Haber: Emel Benli / Ankara

Manifatura, perde, çeyiz ve ev tekstili gibi alanlarda Ankara kulvarının en iyilerinden olan Akbulut Grup Tekstil; perde, manifatura, çeyiz ve ev tekstili de dahil olmak üzere ciddi indirimlere giderek bir kampanya düzenlemişti. Ankara’dan ve Anadolu genelinden bu kampanyanın uzatılması için oldukça talep alarak; kampanyayı,  uzatma kararı alan Cemil Akbulut’u ziyaret ettik.

Perde, manifatura, çeyiz ve ev tekstili, alanında toptancılık yapan ve Ankara’nın en büyük toptancıları arasında yerini alan, güler yüzlü hizmet anlayışı ile müşterileri ve bayileri ile sıkı ilişkiler kurarak, işine yansıtan Cemil Akbulut’a yapmış olduğu kampanyanın neden bu kadar talep gördüğünü ve uzatılması için neden israrcı olduklarını sorduk.

Aldığımız cevabı aynen aktarıyoruz.

“Malum akşamdan sabaha gelen zamlar, maalesef bizim sektörümüze de yansıyarak; özellikle perakendecinin canını yakmaktadır. Bir perakendeci bu ay aldığı ürünü diğer ay aynı fiyata alamamaktadır. Bizler bu konuda elimizi taşın altına uzatıp her ne kadar da kendi kar marjlarımızdan fedakarlık etsek te; bunun bir çözüm olmadığını gördük. Ve hatta güçlü stoklarımızla kampanyamıza destek versek te; müşterilerimiz kış sezonunu rahat geçirebilmek adına tekrar talepte bulundular.

Bu kampanyaları tek başıma düşünerek hayata geçirmiş değilim. Bizimde Akbulut Grup Tekstil olarak yol yürüdüğümüz üretici partnerlerimiz var.

Üretici partnerlerimiz ile istişare ederek, onlarında bu kampanya ya el vermelerini ve kendi müşterilerime tam bir çözüm ortağı olmak için talepte bulundum. Onlarda özel ürün ve iyileştirilmiş ürün etiketleri ile kampanyamıza omuz verdiler.

Haliyle bizde Akbulut Tekstil olarak iyileştirilmiş bu etiketleri müşterimize yansıttık. Dolayısı ile kampanyamız bir çığ gibi büyüdü ve ses getirmeye başladı. Geldiğimiz nokta ise talep gören başarılı bir kampanya süreci geçiriyor olmamızdır.

İndirim Kampanyası’ndan kaynaklı güçlü stoklarımız erise de, bizde üretici partnerlerimize kampanyayı uzatma kararımızı bildirdik. Onlarında vermiş olduğu destekle kampanyamızı uzatarak, stoklarımızı yeniden güçlendirdik.

Kampanyamızdan yararlanmak isteyenlere kapımız sonuna kadar açıktır. Yaz kampanyamızı 11. ayda da tekrarlayarak, bir de kış kampanyası ile tekrar müşterilerimizle birlikte olmayı ümid ediyoruz. Ve herkesi bu indirim kampanyamızdan yararlanmak üzere bünyemize davet ediyoruz.”

Sektöre kattıkların ve katacakların için teşekkürler koca yürekli insan. Diyecek sözümüz yoktur.

Akbulut Grup Tekstil

Perde & Çeyiz Mağazası

Gülveren Mh. Plevne Cad. Hilal Apt No: 17 / B / Altındağ / ANKARA

Telefon: 0 532 449 38 18

Gsm: 0532 449 38 18 Whatsaap

Gsm: 0532 517 76 69 - Cemil AKBULUT

Manifatura Mağazası

Gültepe Mah. Plevne Cad. No:38 / A-B Gülveren / Altındağ / Ankara

Web: www.akbulutgruptekstil.com.tr

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 870631

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.