davillo tekstil

Re - Ya Mekanik Büyümeye ve Büyütmeye Devam Ediyor.

Re - Ya Mekanik Perde Sistemleri / Konya

Haber: Emel Benli  / Konya

Konya’dan tüm Türkiye geneline Mekanik Perde Sistemleri’nin tüm alanlarında hizmet veren Re - Ya Mekanik Perde Sistemleri, her zaman olduğu gibi istikrarlı üretimine devam ediyor.

Uzun yılları geride bırakmanın verdiği özgüven, geniş ürün yelpazesi, güçlü ürün stoğu, 0 termin süresi, müşterisine duyduğu saygı, müşteri odaklı çalışma performansı, geniş pazar ağı ve samimi yaklaşımları ile her zaman işlerinin başında gördüğümüz Re -Ya Mekanik Perde Sistemleri Ailesi, perde sektöründe her şeyin en iyisini hak ediyor.

Re - Ya’nın ortakları Sayın Mevlüt Önses ve Sayın Hasan Hüseyin Zümbül ile gerçekleştirdiğim sohbetlerde sözünde duran, insanı önemseyen bir Anadolu insanı izdüşümü görüyor ve kendilerini her defasında takdir ediyorum.

Sektör mensuplarımızın aradığı samimiyeti yansıtan, insanı üzmeyen ticaret anlayışları ve Anadolu da ki alçak gönüllülük tabirine karşılık gelen “kalender insan” deyimi ile birebir örtüşen bu iki değerli insan bazen; sektörün sertleşen dozuna adeta panzehir oluyor.

Günümüzde artık Mevlüt Önses ve Hasan Hüseyin Zümbül gibi insanların sayısının azaldığını görmek bizi üzse de; Re - Ya’nın sektörün çözüm ortağı olması hepimizi mutlu ediyor.

Plilise perdeler, dikey perdeler, ahşap jaluzi perdeler, metal jaluzi perdeler, stor ve zebra perdeler, lazer kesim stor perdeler, stor dikey perdeler, kumaş jaluzi perdeler ve nice ürün çeşitliliği ile perde sektörüne güç katan Re - Ya, büyümeye ve büyütmeye devam ediyor.

Adres: Horozluhan Mah. Demirlenk Sk. No:38 / KONYA

Telefon: 0332 220 00 89

Gsm: 0533 373 95 93 - Mevlüd ÖNSES

Gsm: 0535 868 62 89 - Hasan Hüseyin ZÜNBÜL

Web:www.reyamekanikperdesistemleri.com  


Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 280884

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.