davillo tekstil

Process güvencesi ile zip perde.

Process güvencesi ile “demarco zip perde” artık tüm Process Bayileri’n de…

Haber: Emel Benli / Konya

Fabrikatör kimliği ile pilise perde konusunda profesyonel bir vizyon takip eden ve marka değerini koruyarak yol alan Process; şimdi de zip perde konusunda ezber bozduruyor.

Perde Sektörü’ne daha fazla hizmet sunabilmek için alternatif kollardan performans sergileyen Process, bu kez de 20 renkten oluşan zip perde kolleksiyonunu; tüm değerli bayilerine ve sektörün girişimci atölyecilerine gönderdi.

Process Pilise Perde adı altında çıkarttıkları pilise perde gibi kaliteden ödün vermeyen firma; üstün kalitesi, kulvarın en çok tutulan renkleri, güçlü kumaş stoğu, hızlı lojistiği ve ideal fiyat etiketi ile rakiplerini yine yolun sağında bıraktı

Yurt için de ve yurt dışında güçlü pazarı olan Process, zip perdeyi alıştığımızın dışında; dış mekanlardan sonra iç mekanlara da taşıdı.

Balkon kapılarımızı yazlık kullanıma dönüştürerek; sürgülü sistemle iç mekanlara taşıyan; pencerelerde, zip perdeye sineklik görevi yükleyen; bu girişimi geliştirerek çoklu işlevselleştiren Process; bu kez de zip perde ile gündemde…

Kısacası Process; müşterilerine bir kez daha Process farkı yaşattı.  

Dış ve iç mekanlarda önce kalite, uzun yıllar kullanım garantisi, görsel konfor, doğal ışık koruma, doğal görünüm, termal konfor ve doğal ışık yansıması ile zip perdeyi “demarko” adı ile markalaştıran Process, yeni bebeğini 6 ay önce kucağına aldı.

Bu bebeğe kucak açmak ve büyütmek, artık Process hayranlarına kalıyor.

Teraslar, balkonlar, büyük pencereler, restoranlar, kafeler, oteller, perakende işletmeler, eğlence tesisleri ve Endüstriyel tesisler kısacası her yer; demarco zip perde sistemleri ile şıklığı ve konforu hem yaşayacak hem de yaşatacaklar.  

Process güvencesi ile “demarco zip perde” artık tüm Process Bayileri’n de…

Fabrika İletişim: Aşağıpınarbaşı OSB Mh. 524 No'lu Sk. NO: 3/1 Selçuklu-Konya / TÜRKİYE

Tel: 0332 248 00 92

Fax: 0332 248 00 93

Web: www.process.com.tr

E-mail: info@process.com.tr

Marmara Bölge Müdürlüğü: Cihangir Mah. Talatpaşa Cad. No: 67 Avcılar / İstanbul / TÜRKİYE

Tel:0212 407 17 42

Fax: 0212 407 15 42

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 578862

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.