davillo tekstil

EYLÜL TEKSTİL MÜŞTERİLERİ BELEK'TE BULUŞUYOR!

Eylül Tekstil’in Antalya Tatil Etkinliği’nin Hazırlıkları Devam Ediyor.

Haber: Emel benli / İstanbul

İstanbul’dan tüm Türkiye’ye tül ve fonluk kumaş toptancılığı hizmeti veren ve perde sektörünün sevilen firmalarından biri olan Eylül Tekstil; 2024 yılı içerisinde 3. kez düzenleyeceği tatil etkinliğinin yerini ve tarihini belirledi.

Antalya Belek / Boğazkent Mevkii’nde bulunan Crystal Waterworld Resort Otel’de, 3 gece, 4 gündüz sizleri ağırlamaya hazırlanan Eylül Tekstil; ticaretin, alış – verişin, ürünlerin ve işin kesinlikle konuşulmayacağı bu huzurlu tatilin tarihini; 17, 18, 19 ve 20 Ekim 2024 olarak belirledi.

Eylül Tekstil ile bağlantıya geçip randevusunu oluşturan Eylül Tekstil dostları; Ekim Ayı’nda Belek’in keyfini çıkaracak, ılık denizinden yararlanıp; havuzlarda eğlenecek ve 5 yıldızlı bir otelin konforundan yararlanacak; çaylarını ve kahvelerini içerken; gün batımını seyredecek ve Eylül Tekstil ile yola çıkmanın ne kadar keyifli olduğunu bir kez daha anlayacaklardır.

Sizde hem Eylül Tekstil’in keyifli ticaretinden yararlanmak, hem de böylesine güzel bir tatil yapmak isterseniz, randevunuzu şimdiden Eylül Tekstil ile oluşturunuz.

İstanbul / Pendik’te bulunan firmasında; kendisine ait olan 200 başlığa yakın PRN Kartela seti ve havuz ürünleri ile hizmette sınır tanımayan Eylül Tekstil, kesim bazında da sizlere kolaylık sağlarken; sizler için her şeyi düşünüp; su cenneti Crystal Waterwordld Resort Otel’de, ruhunuzu ve bedeninizi dinlendirecek, sizlere eşsiz bir tatil keyfi yaşatacak, yeşilin ve mavinin buluştuğu Belek’te stresinizi sıfıra indirecektir.

Ekim Ayı’nı hep birlikte dört gözle beklemeye başlayalım o zaman…

Teşekkürler Eylül Tekstil, Teşekkürler Gökhan Kaya.

Eylül Tekstil / Gökhan Kaya

İletişim: Velibaba Mah. Ankara Cad. No:110 / Pendik / İstanbul

Tel: 0850 650 30 30

Whatsaap: 0505 026 50 52

Gsm: 0549 781 67 40

E-mail: eylulmefrusat52@hotmail.com

Web: www.eylültekstil.com.tr            

Tatil Oteli: Crystal Waterworld Resort & Spa Hotel

Adres:  Belek - Boğazkent Mevkii, Serik, Antalya

Otele Giriş: 17 Ekim 2024

Otel Çıkış : 20 Ekim 2024

Otel Tel: 0242 322 00 00  


Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 520680

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.