davillo tekstil

Lavins'in Sponsorluğunda, Kerem Home Perde, Bartın

Kerem Home Perde Aksesuar / Bartın

Haber: Emel Benli & Bartın / Bu Haber Lavins’in Katkıları ile Yapılmıştır.

Batı Karadeniz’in en güzel şehirlerinden biri olan Bartın’da, sektörümüzün perakende ayağına hizmet veren ve bir Lavins Bayisi olanKerem Home Perde’ye” konuk olduk. Kerem Home Perde’nin sahibi Sayın Kerem Günay’ı ve sevgili mesai arkadaşlarını tanıma fırsatı bulduk.

Bartın’ın en güzel mağazalarından biri olan Kerem Home; perde, ev tekstili ve aksesuarlarından oluşan consepti ile konforu, şıklığı ve kaliteyi yansıtan bir ambiyansla yüzümüze gülümsedi…

Kerem Home Perde’nin dışında; biri, ev ve ofis mobilya mağazası, diğeri ise beyaz eşya, züccaciye ve küçük ev aletleri olmak üzere iki mağazayla daha Bartın ve civar illere hizmet veren Sayın Günay; Lavins gibi Türkiye’nin sağlam markaları ile yol almanın avantajlarını yaşıyor ve yaşatıyor.

2008 yılında perde sektörüne ilk adımını atan ve Lavins ile tanışan Kerem Bey, kaliteyi ve yeniliği Lavins’te bularak; uzun yıllar aynı firma ile yol almanın huzuru içerisinde…

Lavins’in yenilikçi zihniyeti;  Keren Günay’ında işine yansıyarak; Kerem Home, Bartın’ın en güzel ve tercih edilen mağazalarından biri olmuştur.

Burada yol alınan partnerin ne kadar önemli olduğu öne çıkarken; işinin erbabı insanlarla da çalışmak, müşteri memnuniyeti odaklı olmak elbette bir mağazaya nitelik katar.

Sevgili Gülcan Çoşkun’un ve Sevgili İclal Gezginci’nin sihirli ellerinde güzellik bulan “Kerem Home Perde’nin” adeta yarınlara gülümsediğini gördük.

Lavins’le nice güzel ve uzun yıllara, Kerem Home…

Kerem Home Perde Aksesuar

Kerem Günay

İletişim: Okulak Mah. Kavaklı Cad. No:10 Bartın

Tel: 0378 227 33 91

Gsm: 0543 473 18 86


Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 494510

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.