davillo tekstil

Nakış Metal Dostları, 2.Proğram, Kampeks / İstanbul

Kampeks Perde Sistemleri / İstanbul

Haber: Emel Benli & İstanbul / Bu Haber Nakış Metal'in Katkıları ile Yapılmıştır.

1989 yılında Kampeks Metal Sanayi ve Ticaret A.Ş. olarak kurulan, perde sistemleri konusunda faaliyet gösteren köklü ve ürün çeşitliliği ile sektöründe lider bir firma olan Kampeks Perde Sistemleri’nin Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Vedat Levin’i, alüminyum ayağında sektörümüzün en büyük üretici firması olan Nakış Metal Ailesi adına ziyaret ettik.

Stor Perde, Zebra Perde, Plise Perde, Düet Perde, Alüminyum Jaluzi Perde, Dikey Perde, Katlamalı Perde, Tirajlı Perde, Japon Perde, Screen Perde, Ahşap Stor Perde, Ahşap Jaluzi Perde, Winter Garden Sistem, Sunzip Dış Cephe Perde, Sunslats Dış Cephe Perde, Motorlu Kutulu Katlamalı Sistem ve Projeksiyon Perde ürünlerinin üretimini yapan Kampeks Perde Sistemleri tam 30 yıldır aralıksız bir şekilde perde alüminyum ihtiyacını Nakış Metal’den karşılamaktadır.

30 yıl gibi uzun bir sürenin ardından artık ticari boyutu aşarak ilişkilerini dostluk boyutunda yürüten Kampek ve Nakış Metal; yolu yenilikçilikten ve kaliteden geçenlerin ortak noktası olmuş, her iki firmada müşteri memnuniyeti ilkesini benimseyerek yol almaktadır.

Geniş ürün yelpazesi, güçlü stok, mutlu müşteri portföyü, modern teknoloji, geliştirilebilir arge, her biri alanında deneyimli kadro ve misyon sahibi bir patronla el ele gönül gönüle, kurumsal fakat samimi duygular ve ikili ilişkilerle perde sektöründe yol alan Kampeks, 1989’dan beri istikrarını koruyor.

Modern perde sistemleri konusunda kalite yönetimi ışığında sürekli iyileştirme faaliyetlerini günlük yaşamın bir parçası haline getirerek, müşteri beklentilerini tam olarak karşılamak; yurt içinde sektörün lider kuruluşu olmak ve yurt dışı pazarlarına açılmak birinci hedefi olsa da, ilk sırada ikili ilişkilere son derece değer veren Kampeks, sizin yanınızda olmaya devam ediyor.

Nakış Metal’in Kurucusu Sayın Ali Çokyaşar ile 30 yıllık dostluğa sahip olan Sayın Vedat Levin’e misafir perverliği için teşekkür ediyoruz.

Sektörün nadir yetiştirdiği bu iki güzide insanın kısa da olsa hayatlarından bir kaç kesite değinmek onurumuz olurken; sektörümüzün de gençlerine örnek teşkil etmek görevimizdir.

Kampeks Perde Sistemleri

Vedat Levin

İletişim: Oto Sanayi Aytekin Sk. No:25

4. Levent / Beşiktaş / İstanbul

Tel: 0212 283 75 60

Fax: 0212 279 89 59

Web: www.kampeks.com.tr

E-posta: vedat@kameks.com.tr


Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 354595

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.