davillo tekstil

Nakış Metal Dostları, 1. Proğram, Günfleks / İstanbul

Günfleks Mekanik Perde Sistemleri / İstanbul

Haber: Emel Benli / İstanbul / Bu Haber Nakış Metal’in Sponsorluğunda Yapılmıştır.

Alüminyum sektöründe 55 yılı dolduran tecrübesi ve geniş ürün yelpazesi ile alüminyum profil alanında tüm Dünya’ya hizmet veren ve Türkiye’nin en büyük perde profil üreticisi Nakış Metal; siz değerli dostları ile birlikte büyümeye devam ediyor.

Teknoloji ile birlikte kendini geliştiren, alanında uzman mühendis ve teknik kadrosu ile birçok profil alanında müşterilerinin çözüm ortağı olan Nakış Metal; katıldığı yurt içi ve yurt dışı fuarlarda da kalitesini ve yeniliklerini; tecrübesi ile harmanlıyor.

Müşterilerinin memnuniyetinden aldığı güç ve istikrar ile hizmet seviyesini daha da yükselterek; alüminyum perde sektöründeki liderliğini sürdüren Nakış Metal; dostlarını da unutmamış onların başarılarını hikayelerini kayıt altına aldırmak isteyerek; biz “Perde Satıcıları Haber Portalı Ailesi” ile birlikte kahve eşliğinde, nostaljik hale getirmelerini arzulamıştır.

O kıymetli dostlardan bir tanesi İstanbul / Hadımköy’den hizmet veren Günfleks Mekanik Perde Sistemleri Ailesi’dir.Nakış Metal Dostları” adını taşıyan ve ilkini gerçekleştirdiğimiz proğramımızda bir Nakış Metal Dostu olan Günfleks Ailesine konuk olduk.

Yaşayan Efsane Değerli Büyüğümüz İsmail Akgün Güvenç’in, sevgili oğlu Cemalettin Güvenç ve Sevgili Gelini Yonca Güvenç ile nostalji kalacak hatıra bir proğram gerçekleştirdik. Günfleks’in başarı hikayesini Güvenç Çifti’nden dinledik.

 “Bu işin tek bir hilesi vardır, dürüstlük… İkincisi çok çalışmak, üçüncüsü hesabını bilmek, dördüncüsü ise sözünü tutmaktır.” diyen Günfleks’in Kurucusu Yaşayan Efsane İsmail Akgün Güvenç ile çok eskilere dayanan güçlü bir dostluğa sahip olan Nakış Metal’in Kurucusu Sayın Ali Çokyaşar’ın; her zaman takdir ettiğimiz vizyoner kimliği hakkında sohbetler ettik. Hiçbir sohbet bize bu kadar haz ve mutluluk vermemiştir. Eskilerin başarı hikayelerini dinlemek ve hikayeyi paylaşmak sadece bize değil tüm perde sektörüne iyi gelecektir.

Yaşayan Efsaneye İsmail Akgün Güvenç’e ve Alüminyum Profilin Duayyeni Ali Çokyaşar’a ve proğram yapımcımız Nakış Profil Pazarlama Yön. Kur. Başkanı Mehmet Çokyaşar’a saygı ve şükranlarımızla…

Günfleks Perde Sistemleri

İletişim: Yassoören Mah. Hadımköy Cad. Akpınar Sanayi Bölgesi No: 174 – Arnavutköy / İstanbul

Tel: 444 7 486

Gsm: 0532 377 05 27

Web: www.gunfleks.com.tr

E-posta: info@gunfleks.com.tr

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 591655

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.