davillo tekstil

2024 Hometex İstanbul Uluslararası Ev Tekstili Fuarı Son Buldu.

2024 Hometex İstanbul Uluslararası Ev Tekstili Fuarı 5.Gününde Son Buldu.


Haber: Emel Benli & İstanbul / Bu haber Techstor Jaluzi’nün katkıları ile yapılmıştır.


Bir fuarı daha geride bırakmanın burukluğu içerisindeyiz. Fakat, yeni arge ve ürgelerimizi de Dünya’ya tanıtarak; Türk Ev Tekstilini daha ileriye taşımanın ve ev tekstili sektöründe Dünya modasına yön vermenin de, haklı gururu içerisindeyiz.

28. si düzenlenen Hometex Ev Tekstili Fuarı,  Üreticisi, toptancısı, imalatçısı tedarikçisi ve alüminyumcusu ile bir bütün olmuş ve aynı geminin yolcularını bir araya toplamıştır.

Bu yolculukta asıl olan; bir birimizi anlamak, en önemlisi dinlemek ve eksiklerimizi gidermektir. Son yılların en iyi fuarlarından olan Hometex Ev Tekstili, 200 bin metre kare alanda; iyileştirilmiş ve kan pompalanmış bir fuar olarak karşımıza çıkmıştır. Hep yenilik diyen üreticilerimizin ve emektarlarımızın alın teri ile taçlanmıştır.

Tetsiad’ın düzenlediği, KFA Fuarcılığın organizasyonluğunu üstlendiği, Hometex Fuarı; İTO, BTSO, UTİB, İFM, TOBB ve Koskeb’in destekleri ile bu yılda yüzünün akı ile Dünya fuarları arasında en büyük ve en nezih fuar olma özelliğine sahip oldu.

Ev tekstilinde yeni trendlerin tanıtıldığı, iç ve dış pazarda yeni müşteri ağının oluşturulduğu en önemlisi de “Türkler yapmış” dedirten bir fuar oldu. 

Biz yapmaya ve üretmeye devam edeceğiz. Tüm Dünya’da bizi takip etmeye devam edecek. Birileri çıkıp daha iyisini yapana kadar bu iş böyle devam edecek.

Perde Satıcıları Haber Portalı’na” sponsorluk yapan ve bu fuardan sesimizi duyuran Techstor Ailesi’ne de sonsuz teşekkürler.

Seneye görüşmek üzere…

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 886871

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.