davillo tekstil

2024 Hometex İstanbul Uluslararası Ev Tekstili Fuarı 4.gününde.

Haber: Emel Benli & İstanbul / Bu haber Techstror Jaluzi'nin katkıları ile yapılmıştır.


28. kez düzenlenen İstanbul Hometex Fuarı katılımcılarının Yüzü 4. Gününde de ziyaretçi ağırladı.

Tetsiad'ın düzenleyip, birçok kurum ve kuruluşların destek verdiği, uluslararası fuar deneyimine sahip KFA Fuarcılığın, bizzat organizasyonunu yaptığı Dünya'nın 2. büyük fuarı Hometex Ev Tekstili ve Aksesuarları Fuarı, 4. gününü de geride bıraktı.

Türkiye’ye mâl olmuş önemli markalarımız arge ve ürgesini sergilediği platform, yerli ve yabancı alım heyetlerine ev sahipliği yaptı. KFA Fuarcılığın profesyonelliğini sergilediği fuar, ev tekstilinin tüm ürünlerini içine alırken; yeni trendlerin de  adeta podyumu oldu.

Satıcının ve alıcının memnun kaldığı fuar, Türk Ev Tekstili'ne sınıf atlatmış ve sadece sektörü değil Türkiye'yi ileri taşımıştır. Sanayicinin yükünün ağır olduğu şu dönemde, bu fuar; bir sünger gibi sıkıntıları emmiştir.

"Hometex sadece bir fuar değil, bir okuldur” sektörün yeni neslinin ufuklarını açan ve onları ileriye taşıyan bu platform; sektörümüzün başarı yüzüdür. Bu yüze sahip çıkmak ve ileriye taşımak; sektör gençlerinin görevidir.
32. yılın da, 28. kez düzenlenen Hometex Ev Tekstili Fuarı, “Bir Türk Ev Tekstili Klasiğidir.” Bu klasiği yaşatmakta sektörün gençlerin boynunun borcudur.

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 599432

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.