davillo tekstil

2024 Hometex İstanbul Ev Tekstili Fuarı 3. Gününde Tüm Hızıyla Devam Ediyor.

Haber: Emel Benli / İstanbul / Bu Haber Techstor Jaluzi'nin Katkıları ile Yapılmıştır.

Ev Tekstili Sektörü’nde Dünya’nın ve Türkiye’nin lider tekstil firmalarını ağırlayan, Avrupa, ABD, Orta Doğu ve Afrika’nın en büyük tekstil buluşma platformu Hometex, 21 Mayıs 2024 tarihinde İstanbul Fuar Merkezi’nde kapılarını tüm Dünya’ya açtı. Ev tekstilinde Dünya’nın en prestijli fuarlarından biri olan Hometex fuarı, sektörün ulusal ve uluslararası oyuncularını İstanbul’da buluşturdu.

Yerli ve yabancı firmaların yeni ürünlerini sergilediği 2024 Hometex Fuarı’nda, ev tekstiline dair yeni trendlerin yer alması ve böylesine yoğun ilgi görmesi; markaların kendini her geçen gün yenilemesi, güçlü argelerin, inovasyon konusunda çıtalarını yükseltmesi, Dünya’nın gözünü Türkiye’ye çevirdi.

Yeni fikirleri üretime dönüştürme süreci ve bu süreçte iki temel basamağın izlenmesi Türk Ev Tekstili’ne İnovasyon kazandırdı.

Türk Ev Tekstili’nin Dünya üzerinde marka olmasının en büyük etkeni;  yeni ve yaratıcı fikirlerin, emek ve yatırım gerektiren birinci basamağı olurken; ikinci basamağı ise ortaya çıkartılan yeni ve yaratıcı fikirlerin ticarileştirilmesi, başka bir deyişle katma değer yaratan ürünleri belli bir metot ile yol izleyerek hizmete dönüştürülmesidir.

Ve bu hizmete, fuarları aracı kılmalarıdır.

Homtex Ev Tekstili Fuarı; 3. Gününde de takdirleri üzerine toplamıştır.

Dolayısı ile ihracatçılar, üreticiler, perakendeciler, toptancılar, zincir mağazalar, tasarımcılar, iç mimarlar ve dekoratörlerin karar mekanizması olan dünyanın dört bir yanından gelen ziyaretçiler, global pazarda ön plana çıkan Türkiye Ev Tekstili Sektörü’nün kalitesi, geniş ürün gamı, hızlı teslimat ve çözümleriyle Homtex Fuarı’nı bir köprü olarak görmektedirler.

Bu köprüyü hayata geçiren Tetsiad başta olmak üzere emeği geçen tüm ticaret odası başkanlarını KFA Fuarcılığı ve katılımcı firmalarımıza teşekkür ediyoruz.

Hometex Fuarın 3. gününden gözlemlerimiz bunlar olurken, sektör katılımcılarımızın bu konuda ne kadar şanslı olduklarını dile getirmek istiyor ve fuarımızı Dünya fuarlarına örnek teşkil ediyoruz. 

Bir teşekkürü de 2024 Hometex Evtekstili Fuarı’nın haberlerini yapmamızda biz Perde Satıcıları Haber Portalı’na sponsorluk yapan Techstor Jaluzi’ye yapıyoruz. Teşekkürler Techstor…


 
 


 

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 570720

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.