davillo tekstil

2024 Hometex İstanbul Uluslararası Ev Tekstili Fuarı. (2. gün )

Haber: Emel Benli / İstanbul / Bu Haber Techstor Jaluzi'nin Katkıları ile Yapılmıştır.


Bu yıl 28.si düzenlenen fuara, yurt içinden ve Dünya'nın bir çok ülkesinden gelen ziyaretçiler; katılımcıların yüzünü güldürüyor.

Fuar koridorlarının doluluğu, özellikle ihracat yapan firmaların standlarının kalabalıklığı bizleri sevindirirken; çatı kuruluşumuz Tetsiad'a ve Hometex Fuarı'na emeği geçen herkese sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Ev Tekstil sektörümüzün sesini tüm Dünya'ya duyuran ve marka olmamızda emeği büyük olan ihracatçı firmalarımız için bulunmaz bir platform olan Hometex Fuarı, bir fırsat kapısıdır. 

Öngörülen ziyaretçi sayısının da üzerinde ilgi gören fuar, standları ve mimari görünümü ile zarafeti ve estetiği yansıtmış, çevre temizliği ve trend alanları ile örnek bir fuar haline gelmiştir. Ve hatta trend alanında şimdiden 2025'in ve 26'nın moda renk ve desenlerinin ön görülerek yerini alması da ülkemizin bu konuda ne kadar önden gittiğinin bir göstergesidir.

Kısacası 
Tetsiad Yön. Kur. Başk. Sayın Hasan Hüseyin Bayram ve Tedsiad  Üyeleri iyi bir not alarak bu sınavdan başarı ile geçmişlerdir. Artık yeni kalemiz olan Hometex Fuarı'nın, Tetsiad tarafından atılan temelleri, bundan sonraki yılların başarı hikayelerine tanık olacaktır. Alıcının ve satıcının son derece memnun kaldığı Hometex Fuarı, bundan sonra yeniliklerin fuarı olarak anılacaktır.

KFA Fuarcılığın organizasyonluğunda profosyonel ve titiz çalışmaları sonuncu hayata geçirilen fuar, 5 günlüğüne de olsa İstanbul'a istihtam ve bağlantısı bulunan sektörlere kazanç kapısı sağlamıştır. Neresinden bakarsanız bakın sağı bereket, solu bereket olan Hometex, özlemlerimizi gideren bir platform olmuştur.

İTO Başkanı Sayın Şekip Avdagiç ve TOBB Başkanı Sayın Rıfat Hisarcıklıoğlu'nun fuarımızı ikinci günde ziyaret etmeleri, katılımcılarımız tarafından memnun kalmışlardır.

Bu arada büyük şehirlerimizin ticaret odalarının ve Tetsiad'ın iş birliğinde yapılan organizasyonlar ile İstanbul'a getirilen değerli sektör mensuplarımızda; adeta fuarın ikinci gününe ışık olmuşlardır. Bu arada her yıl olduğu gibi bu yılda başkentimiz Ankara'dan da 3 otobüs dolusu perdecimiz ATO ve TETSİAD'IN organizasyonluğunda fuara gelerek, hareket katmışlardır.

Organizasyon bütünlüğü olan, hiç bir detayın atlanmadığı Hometex Fuarı Dünya'yı ağırlamaktan şeref duymaktadır. 
Bu fuardan sesimizi duyurmamızda biz Perde Satıcıları Haber Portalı'na sponsorluk yapan ve tüm Dünya'ya jaluziyi yeniden sevdiren firma; Techstor Perde Sistemlerine bir kez daha teşekkürlerimizi sunuyoruz. 
 

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 83449

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.