davillo tekstil

2024 Hometex İstanbul Uluslararası Ev Tekstili Fuarı Başladı.

Haber: Emel Benli & İstanbul / Bu haber Tecstor Jaluzi'nin Katkıları İle Yapılmıştır.


Türkiye Ev Tekstili Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği (TETSİAD) tarafından, Bursa Sanayi ve Ticaret Odası (BSTO) iştiraki, Küresel Fuarcılık AŞ (KFA) organizasyonuyla düzenlenen Hometex Ev Tekstili  Fuarı, İstanbul Fuar Merkezi'nde (İFM) kapılarını tüm Dünya'ya açtı.

Bu yıl 28.si düzenlenen  
Hometex  Ev Tekstili Fuarı, tarihler 21 Mayıs 2024’ü gösterirken startını verdi. İstanbul Fuar Merkezi'nde 32 yıldır düzenlenen fuar, 200 bin m2 alana yayılı olup; toplamda 11 holden oluşuyor.

Yerli ve yabancı katılımcı markaların yer aldığı ve ev tekstil ürünlerinin görücüye çıktığı fuar, geçen yıllarda olduğu gibi bu yıl da Türk ev tekstili sektörünün gücünü ve büyüklüğünü bir kez daha ortaya koydu. Perde, mekanik perde sistemleri, perde aksesuarları, perde profil alüminyumları, ev tekstili ve çeyiz gibi bir çok konuda yaşam alanlarımıza ilham veren en trend kulvar ürünleri bu fuarda yer aldı.

Her biri, bir birinden kıymetli markalarımızın ürünleri olup; güçlü argelerin, güçlü üretimlerin ve büyük emeklerin birer yansımasıdır.

Bu yıl fuarda en çok dikkatleri çeken ve yaşam alanlarımızda yıllar sonra geliştirilmiş modelleriyle yerini alan ahşap jaluziler ve pilise perdeler dikkatleri üzerlerine çekerken; perdelik tül ve fonluk kumaşlarda ise mobilya trendleri ve renkleri yakından takip edilmiştir.

Ev tekstili ve çeyiz konusunda ise daha doğal kumaşlar ve pastel renkler hakimiyetini korurken, şıklığı; estetik çizgilerle destekleyen katılımcı firmalarımız rahatlığı ön planda tutmuşlardır.

Bu gün fuarın ilk gününde açılış için yerini alan Tetsiad Başkanı Sayın Hasan Hüseyin Bayram, BSTO Başkanı Sayın İbrahim Burkay, Tim Başkanı Sayın Mustafa Gültekin ve İstanbul Vali Yardımcısı Sayın Nail Anlar’ın konuşmaları ile resmi anlamda açılan fuar, yerli ve yabancı alım heyetlerini ağırlayacak.

25 Mayıs 2024 Cumartesi günü son bulacak olan Hometex ve Ev Tekstili Fuarı’nda biz “Perde Satıcıları Haber Portalı"’na, fuar haber ve röportajlarının gerçekleşmesinde sponsorluk yapan ve ahşap jaluzüyi tüm Dünya’ya sevdiren, Türkiye’nin en büyük jaluzi perde üreticisi ve toptancısı Techstor Perde Sistemleri’nin  katkıları ile yarında karşınızda olacağız.

Teşekkürler Techstor…Yorumlar

  • Ömer Faruk beyaztaş
    Ömer Faruk beyaztaş

    Fuara gelemedim ama perdesatıcılarından sanki fuardaymısım gibi hissediyorum çok güzel yansıtıyorsunuz başarılarınızın devamını dilerim EMİR PERDE ŞANLIURFA Ömer Faruk beyaztaş

    23 Mayıs 2024 10:39

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 146401

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.