davillo tekstil

Turteksan Perdelik Tül ve Mekanik Sistemler, Açılış Etkinliği, Ankara

TURTEKSAN 17 ve 18 Mayıs Tarihlerinde Düzenlediği Açılışa Özel Etkinliğinde, Şok Fiyatlarla Sezonu Açtı.


Haber: Emel Benli  & Ankara

Ankara / Siteler’de üç yıldır perde toptancılığı yapan Turteksan Perdelik Tül Kumaş ve Mekanik Perde Sistemleri’nin, sahipleri Sayın Muhammed Hasan Özdemir ve Sayın Fatih Emre Duran, yeni mağazalarının açılışına özel bir etkinlik gerçekleştirdiler.

Turteksan; Versacce Kartela Seti ile 40 başlık altında topladıkları perdelik kumaşlarının yanı sıra havuz ürünlerini etkinliğe özel fiyat etiketleri ile görücüye çıkarttılar.

Güçlü stok, kaliteli ürün, fiyat istikrarı ve yenilikçi zihniyet ile yeni adreslerinde, 4 kattan oluşan bünyelerinde; perde sektörüne hizmet veren iki değerli ortak; Ankara başta olmak üzere Türkiye genelinden gelen bir birinden değerli perdecilerimizi ağırladılar.

Bünyelerine mekanik perde sistemlerini de katarak, atölyelerinde; stor, zebra, çiftli sistem, pilise perde, dikey perde, ahşap jaluzi gibi ürünlerin imalatını gerçekleştiren ve bu perdeleri isteğe bağlı Dünyaca ünlü Novo’nun motorları ile destekleyen Turteksan, son günlerde perde sektöründe isminden çok bahsettirirken; 17 ve 18 Mayıs 2024 tarihlerinde, Cuma ve Cumartesi günleri bir açılış etkinliği gerçekleştirdiler.

2 gün süren etkinlikte; Turteksan, birbirinden özel ve en güncel ürünlerle perde sezonunu açarken; değerli dostlarını şok fiyatlarla karşıladılar.  

Ağır gramajlı tül kumaşlar, armür desenler, simli armürler, fonluk kumaşlar, güneşlikler ve kulvarın en şık perde aksesuarları Turteksan’ın bünyesinde en dip fiyatlarla alıcısını bulurken; bol stok konusunda da değerli dostlarına güven verdiler.

Türteksan, indirimli fiyatları, bünyesinde bulundurduğu tüm ürünlere yansıtırken; “alırken kazan” politikası ile de yeni sezona giren müşterilerini rahatlattılar.


Turteksan’ın sahipleri Muhammed Hasan Özdemir ve Fatih Emre Duran, en güncel kulvar ürünlerini şok fiyatlara sunarak; bol çeşit, güçlü stok, hızlı sevkiyat ve güler yüzlü karşılama ile etkinliklerini tamamladılar.

Bu tür etkinliklere, indirimli fiyatlar sebebi ile ilgi gösteren perdecilerimiz, bu defa üzerine ilgi ve alakayı da görünce değerlilik hissini yaşatan Turteksan’ın farkını bir kez daha görmüş oldular.

2 gün boyunca kapıların hiç kapanmadığı, satışların sürekli olduğu, sevkiyatların hiç durmadığı bir etkinlikte bulunmak ve sektöre can suyu olan bu güzel firmadan kareleri sizlere yansıtmakta bize düştü. Onların mutluluğu, mutluluğumuz oldu.

Turteksan, perakendecilerin hep yanında…

Turkteksan Perdelik Tül Kumaş ve Mekanik Sistemleri

Adres:
 Ulubey Mah. Yalınç Cad. No: 41 / A – B Altındağ / Ankara

GSM: 0533 673 28 66

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 263568

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.