davillo tekstil

Üçoklar Perde, Halı, Manifatura, Ev Tekstili, Elmadağ , Ankara

Arline Dostu, Üçoklar Perde…

Haber: Emel Benli / Ankara / Elmadağ / Bu Haber Arline Perde Sistemleri’nin Katkıları ile yapılmıştır.

Ankara’nın doğusunda bulunan ve adını Elmadağı’ndan alan, 1944 yılında bu dağın eteklerinde kurulan Elmadağ İlçesi’nden, hepinize hayırlı işler diliyoruz.

Elmadağ’da perde sektörünü; perakende ayağında temsil eden değerli bir ustamızı ziyaret ettik.

Tirit yemeği ile meşhur olan Elmadağ İlçesi’n de, 1998 yılından bu yana perdecilik yapan Sayın Mustafa Üçok ve Sevgili Eşi Havva Üçok’a konuk olduk.

2 kattan oluşan, 400 m2 alana yayılı mağaza, halı ve perde katının dışında; manifatura, ev tekstili ve bir dikim atölyesi ile sadece Elmadağlılara değil; tüm Ankara’ya ve kendisine yakın diğer komşu il ve ilçelere de hizmet vermektedirler.

Ankara’nın Gersan Sanayi Sitesi’nde, hizmetine devam eden ”Arline Perde Sistemleri’nin” çok değerli bir bayisi olan “Üçoklar Perde Halı ve Manifatura,” Elmadağ’da çok saygın bir firma olup; kaliteli işlerin altına imza atmaktadır.

Üçoklar Perde’nin, bu kadar geniş müşteri portföyüne sahip olmasının  sebebi ise Arline Perde Sistemleri gibi çok değerli toptancı firmaların partnerliği ile yol almalarıdır.

Ve tabi ki; yıllarını perde sektörüne adayan Mustafa Üçok’un alanında tam donanımlı bir usta olması da en büyük etkenlerin başında gelmektedir.

Mustafa Üçok, bu sektörünün gelmiş geçmiş en iyi perakendecilerinden bir tanesidir.

2 yıl önce sevgili eşi Havva Hanım’ı da mağazaya çağırarak, sektörümüze dahil eden Mustafa Bey, özenle hayata geçirdiği showromunda; başta Arline olmak üzere, diğer kıymetli firmalarımızın da ürünlerine yer vererek; dört dörtlük bir perakende mağazası hayata geçirmiştir.  

4 yıl önce aile şirketinden ayrılarak, kendi başına kurduğu mağazasında hizmet veren Sayın Mustafa Üçok’a ve kendisine partnerlik yapan Arline Ailesi’ne başarılar diliyoruz.

Üçoklar Perde- Halı – Manifatura –Ev Tekstili
Havva & Mustafa Üçok

İletişim: Kemalpaşa Mah. Özbek Sk. Şahin Apt  No: 13/1B – Elmadağ / Ankara

Tel: 0312 863 14 73

Gsm: 0533 760 17 38

E-Posta: drappe_ucok@hotmail.com   

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 286223

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.