davillo tekstil

Nakış Metal Alüminyum Profil 2024 İstanbul Hometex Fuarında…

Nakış Metal 2024 İstanbul Hometex Fuarında…

Haber: Emel Benli &İstanbul

Alüminyum sektöründe 55 yılı aşkın tecrübesi ile geniş ürün yelpazesine sahip olan ve alüminyum profil üretimi ile perde sektörüne hizmet veren Nakış Metal, her yıl olduğu gibi bu yılda “2024 Hometex Ev Tekstili Fuarı’n da” yerini alacak.

Nakış Metal müşterilerine, profesyonel kadrosu ile tasarımdan sevkiyata kadar en kaliteli hizmeti vermeyi kendisine gaye ve görev edinmiş üretici bir firmadır.

Teknoloji ile birlikte kendini geliştiren, alanında uzman mühendis ve teknik elamanlardan oluşan ekibi ile birçok konuda çözüm ortağınız olan Nakış Metal, Hometex Fuarı 3. Hall, Stand: 3 – E 13’de siz değerli sektör mensuplarımızı ağırlamaya hazırlanıyor.

Müşterilerinin memnuniyetinden aldığı güç ve istikrar ile hizmet seviyesini daha da yükselterek alüminyum perde sektöründeki liderliğini sürdürüyor.

Stor perde profilleri, Zebra perde profilleri, Çiftli stor perde profilleri, Ministor perde profilleri, Dikey perde profilleri, Plise perde profilleri,

Ahşap jaluzi profilleri, Katlamalı perde profilleri, Silüet perde profilleri, Japon perde profilleri, Rustik perde profilleri, Perde rayı profilleri üretimleri ile perde sektörünün çözüm ortağı olmaya devam ediyor.

Nakış Metal’i Hometex Evtekstili Fuarı’nda ziyaret edin, firmanın kalitesini yakından görün…

Adres Fabrika: Cihangir Mahallesi, Ord. Prof. Dr Ali Fuat Başgil Caddesi No:4 Avcılar / İSTANBUL

Tel: 0212 422 11 11

Web: www.nakispazarlama.com 

E-posta: info@nakismetal.com

Ankara Şube Adres: Bahçelievler Mahallesi Darderesi Caddesi No: 11 Hasanoğlan - Elmadağ / ANKARA
Tel: 0312 866 19 00

Boyahane Adres: Akçaburgaz Mahallesi 3028 Sokak 9 Yapı Sanayi Sitesi No:38/39 Esenyurt / İSTANBUL

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 165434

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.