davillo tekstil

TURTEKSAN PERDELİK TÜL ve MEKANİK PERDE SİSTEMLERİ, ANKARA

TURTEKSAN'DAN AÇILIŞA DAVET...

Haber: Emel Benli  & Ankara

Ankara / Siteler’de üç yıldır perde toptancılığı yapan Turteksan Perdelik Tül Kumaş ve Mekanik Perde Sistemleri, genç, girişimci ortakları Sayın Muhammed Hasan Özdemir ve Sayın Fatih Emre Duran ile geleceğe daha güvenli adımlarla ilerliyor.

Turteksan; Versacce Kartela Seti ile 40 başlık altında topladıkları perdelik kumaşlarının yanı sıra havuz ürünleri ile de sizlere hizmet seçenekleri sunuyor.

Ayrıca bünyelerinde kesime de yer veren firma; siz nerede olursanız olun güvenilir lojistik ile işinize hız katıyor.

Güçlü stok, kaliteli ürün, fiyat istikrarı ve yenilikçi zihniyet ile yeni adreslerinde, 4 kattan oluşan bünyelerinde; perde sektörüne hizmet veriyor.

Bünyelerine mekanik perde sistemlerini de katarak, atölyelerinde; stor, zebra, çiftli sistem, pilise perde, dikey perde, ahşap jaluzi gibi ürünlerin imalatını gerçekleştiren ve bu perdeleri isteğe bağlı Dünyaca ünlü Novo’nun motorları ile destekleyen Turteksan, son günlerde perde sektöründe isminden çok bahsettiriyor.   

17 ve 18 Mayıs 2024 tarihlerinde, Cuma ve Cumartesi günü sizleri mağazasının açılışında ağırlayacak olan Turteksan, birbirinden özel ve en güncel ürünlerle karşınızda olacak.

Ağır gramajlı tül kumaşlar, armür desenler, simli armürler, fonluk kumaşlar, güneşlikler ve kulvarın en şık perde aksesuarları Turteksan’da sizleri bekliyor.

17 ve 18 Mayıs 2024 tarihlerinde; A’dan Z’ye tüm ürün gruplarında akıl almaz fiyatlarla Turteksan, sezona merhaba diyecek. 

Turteksan’ın sahipleri Muhammed Hasan Özdemir ve Fatih Emre Duran, siz değerli dostlarını mağaza açılışlarına davet ediyor.

Turkteksan Perdelik Tül Kumaş ve Mekanik Sistemleri


Adres:
Ulubey Mah. Yalınç Cad. No: 41 / A – B Altındağ / Ankara

GSM: 0533 673 28 66

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 786794

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.