davillo tekstil

Davillo'nun Sponsorluğunda 3K Halı Perde, Etimesgut, Ankara

3K Halı ve Perde / Etimesgut / Ankara

Haber: Emel Benli & Ankara / Bu haber Davillo’nun Sponsorluğunda Yapılmıştır.

2004 yılında halı sektöründe hizmet vermeye başlayan ve mesleki yeterliliklerini tamamladıktan sonra 2012 yılında çalıştıkları halı mağazasını devralan Küçükdumanlı Kardeşler, Dünyaca ünlü halı markalarının bayiliklerini, bilgi, birikim ve dürüst ticaretleriyle harmanlayarak sürdürmektedirler.

Adil, Adem ve Erkan Küçükdumanlı Kardeşler, Ankara / Etimesgut’ta bulunan mağazalarına 2000 yılında dahil ettikleri perde katı ile de hizmetlerini çeşitlendirmişlerdir.

Türkiye’nin bir birinden değerli perde markaları ile yol alan halı ve perdeyi kombinleyerek hizmet veren Küçükdumalı Kardeşler, ”3K Halı ve Perde” mağazalarında estetiği ve konforu nihayi tüketiciye sunmuşlardır.

Halıda ve perde de bol stok, ürün garantisi, güler yüzlü hizmet, zengin renk ve model ile hizmete devam eden 3K Halı ve Perde, sadece Ankaralı tüketiciye değil, civar illere de kapılarını açmışlardır.

Aynı zamanda perde alanında bir Davillo Satış Noktası olan 3K, Davillo’nun tüm ürünlerini bünyesinde bulundurup; perde sistemlerinden, tül perde ve fonluk kumaşlara, Davillo’nun organik ürünlerine kadar hepsini satmaktadır.
Davillonun katlıları ile gerçekleştirdiğimiz bu haber için bizi, 3K Halı Perde Ailesi ile buluşturan Davillo’ya teşekkür eder hayırlı işler dileriz.
3K HALI PERDE
İletişim:
Kazım Karabekir Mah. İstasyon Cad. No: 74 Etimesgut / Ankara
Tel:
0312 243 24 68 – 243 24 58
Gsm: 0532 305 21 06
Web:
www.3khaliperde.com

E-posta:
info@3khaliperde.com 

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 171329

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.