davillo tekstil

Vinaldi'nin Sponsorluğunda Oğuz Perde, Ankara

Oğuz Perde Tasarım / Siteler / Ankara

Haber: Emel Benli / Ankara / Bu haber Vinaldi’nin Katkıları ile Yapılmıştır.

Bir Vinaldi dostu olan ve Ankara Siteler’den tüm Ankara’ya ve civar illere hizmet veren  Oğuz Perde Tasarım Ailesini ziyaret ettik.

1979 yılında perde sektörüne ilk adımını atan Sayın Oğuz Küçük, Ankara perakende sektörünün çok bilindik isimlerinden olup; başarı dolu yılları geride bırakmıştır. İlk günkü gibi heyecanlı ve tecrübeli perdecimiz, sahibi olduğu Oğuz Perde Tasarım’ı; perakende ayağında zirveye taşımıştır.

Sayın Oğuz Küçük, sadece bulunduğu semte te değil; Ankara’nın ve hatta Türkiye’nin diğer şehirlerinde de ün salmıştır. Zaman zamanda yurt dışında ve yurt içinde kurumsal firmalara yaptığı perde tasarımları ile de adından sıkça bahsettirir.

Bir Dünya markası olan Vinaldi’nin çözüm ortaklığında, kulvar ürünlerine; meslek birikimini ve hayal gücünü de ekleyen Oğuz Küçük, toplamda 12 kişiye istihtam sağlayarak ve 700 m2 mağazasında olağanüstü tasarımların altına imza atarak; Ankara Sektörü’nün marka perakendecileri arasına girmeyi başarmıştır.

Bir showroom havasında ki mağaza; konsepti, mimarisi, düzeni ve temizliği ile de göz kamaştırıcı olup; bir düzen ve ahenk üzerinedir. 

Mini bir fuara benzettiğimiz “Oğuz Perde,” büyük bir de dikiş atölyesi ile canlılığını korumaktadır. Her biri alanında deneyimli kadrosu ile kişiye özel tasarımları, kalite ile buluşturan Oğuz Perde Tasarım, başarıdan başarıya koşmaktadır.

Güler yüzü meslektaşımız, mesai arkadaşları ve çevresi tarafından çok sevilip, sayılmakta olup; işine duyduğu aşk ile de tüm Ankara Sektörü tarafından tanınmaktadır.

Aynı zamanda sevgili meslektaşımız Oğuz Küçük, sevgili kızı Neslihan Hanım’ı da perdeci yapmakta kararlı olup; onun, en iyi şekilde sektörümüze kazandırılması için elinden gelen çabayı göstermektedir. Babası gibi güler yüzlü ve sempatik tavırlara sahip olan Neslihan Hanım, babasının yolundan gitmeye kararlıdır.   

Tecrübeli meslektaşımız Oğuz Küçük, 25 yıl önce ne istediğini, ne yapması gerektiğini çok iyi analiz etmiş, sanki bu günleri görmüş ve yanına yol arkadaşı olarak Vinaldi’yi almıştır.

Vinaldi, ona yaslandığı bir dağ olmuştur. Kulvarın en şık perdelik tülleri, fonluk kumaşları, her yıl kendini yenileyen harika bir ürün kolleksiyonu ve binlerce havuz ürünü ile koskoca bir mağazaya yeten Vinaldi Ailesi’ne sektörümüze kattıkları ve katacakları için kucak dolusu teşekkürü bir borç biliyoruz. İyi ki varsın Kemal Ulusal.

Vinaldi ile nice 25 yıllara Oğuz Küçük.

Oğuz Perde Tasarım

Oğuz Küçük

İletişim: Şehit Gazeteci Hasan Tahsin Cad. No: 6 / A – Siteler / Ankara

Gsm: 0538 437 61 38

Web: www.oguzperde.com

E- postasiteler.corner@gmail.com

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 9716

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.