davillo tekstil

Techstor Jaluzi 2024 Uluslararası Hometex İstanbul Fuarında...

Techstor Jaluzi 2024 Uluslararası İstanbul Hometex Fuarında...

Haber: Emel Benli & İstanbul

Yurtiçi ve yurtdışı fuarlarında görmeye alışık olduğumuz; jaluzi denilince akla ilk gelen markalardan olan Techstor Perde Sistemleri, bu yılda yenilikleri ile 2024 Hometex Ev Tekstili ve Aksesuarları Fuarı’n da 5. Hall, Stand No: D 16’da siz değerli dostlarını ağırlamaya hazırlanıyor.

Jaluzi üretiminde onuncu yılına basan Tecstor, aylık 7000 m2 üretimi, sıfır stok sorunu ve hızlı üretim bandı ile 150 alt bayisi, 45 yurt dışı bayisi ile Dünya geneline hizmet veriyor.

1 numara olmayı hedefleyen Techstor, 17.000 set jaluzi katoloğu dağıtarak, kırılamaz bir rekora doğru koşuyor.

Ürünleri ile Türkiye’nin ve Dünya’nın beğenisini kazanan Techstor, tüm sektör mensuplarını, yenilikleri görmek üzere Hometex Fuarında standına davet ediyor.

Henüz jaluzi ile tanışmadıysanız, ya da kendinize doğru partner bulamadıysanız adres Techstor!

Techstor, 5 gün boyunca 2024 Hometex Fuarı’nda bulunarak yapmış olduğu yeniliklerle sektörün algısını silip yeni baştan yazacaktır.

Üstün hizmet performansına, sizlerden aldığı güç ile bir yenisini daha ekleyecek olan Techstor’un, Bİzde Perde Satıcıları Haber Portalı Ailesi olarak 5 gün boyunca yanında olacağız.

Fuar için hazırladığı yeniliklerden kareleri sizlere sunarak; Techstor’un kurumsallığını ve ürün kalitesini bir kez daha paylaşacağız.

Techstor daha çok konuşulacağa benziyor.

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 714021

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.