davillo tekstil

Caner Toptan Perde 2024 Tatilİ 3. Günü

Sivas Merkezli Caner Toptan Perde, Tatil Etkinliğinin Sonuna Gelindi.


Haber : Emel Benli & Antalya

Antalya / Manavgat’ta bulunan Turan Prince World Otel; Türkiye’nin 81 ilinden Caner Toptan Perde’nin misafirlerini konforlu bir şekilde ağırladı.

Otelin tüm imkanlarından yararlana perdeci meslektaşlarımız, tatilin son günü olması hasebi ile otelin kendileri için hazırlamış olduğu Türk Gecesi organizasyonuna katılarak, unutulmaz bir gece geçirdiler.

Halayların çekildiği, dansların yapıldığı, oyunların oynandığı gecede; mangalda sucuk partisi de, gecenin süprizi idi.

Gündüz denizde ve havuzlarda eğlenen, güneşin tadını çıkaran perdecilerimiz, geceyi de böylelikle tamamlamış oldular.

Tatilin dışında elbette ki Caner Toptan Perde’nin 2024 yılı için hazırlamış olduğu ürün kreasyonu incelenerek; alışverişlerinde yapıldığı bu tatil etkinliğinde, etkinliğe özel fiyatlar tatilin promosyonu oldu.  

Caner Toptan Perde etkinliğine özel fiyat etiketleri ile sektöre can suyu olurken; “alırken kazan” düsturu ile üzerine düşen sorumluluğu tamamlamış oldu.

Bu yıl ikincisini düzenledikleri tatil etkinliklerin, seneye tekrarını gerçekleştireceklerini dile getiren Caner Toptan Perde Ortakları Sayın Hüseyin Er ve Sayın Selim Topçu, artık tatil etkinliklerini her yıl yaparak geleneksel hale getireceklerini dile getirdiler.

Kendilerine bu tatil imkanını sundukları için teşekkür eden perdecilerimiz ise şehirlerine dinlenmiş ve zinde bir şekilde kazasız – belasız döndüler. Elbette dönerken de Sayın Er ve Sayın Topçu’ya kocam yürek dolusu teşekkürlerini bıraktılar.

Seneye Caner Toptan Perde’nin 3. tatil etkinliğinde görüşmek üzere…


 
 
 
 
 

Yorumlar

  • Aşır Taşkıran
    Aşır Taşkıran

    Caner tekstilin cömert ce misafirlerini memnun ederek ağılamalarından dolayı ,kendilerini kutluyorum.Harika bir tatil keyfi yaşadık teşekkür ediyor işlerinde başarılar diliyorum.Aşır Taşkıran. Ayrıca çekim ve tanıtım gayretlerinden dolayı Aydın Benli ve ekibini kutluyorum

    29 Nisan 2024 07:35

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 697306

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.