davillo tekstil

Caner Toptan Perde 2024 Antalya Tatil Etkinliği 1. Gün

Caner Toptan Perde 2024 Antalya Tatil Etkinliği Startını Verdi.

Haber: Emel Benli & Alanya

Sivas merkezli Caner Toptan Perde, bu yıl ikincisini düzenlediği tatil etkinliğinin stardını Antalya / Manavgat’ta bulunan Turan Prince World Otel’de verdi. Uluslararası standartlara sahip bu otelde; Türkiye’nin dört bir tarafından dostlarını bir araya toplayan Caner Toptan Perde, bir birinden güzel ürün kreasyonunu da görücüye çıkardı.

120 başlıktan oluşan ürün kreasyonun da, Dünyaca ünlü Taç’ın da bir birinden güzel fonlukları ile kreasyonuna destekleyen Caner Toptan Perde, tül gruplarında 50, fon gruplarında ise 70 başlık ile Bellezza Boutıque markasına can veriyor. Firma aynı zamanda; havuz ürünleriyle de bol seçenek sunuyor.

Kalite kokan ve uzun uğraşlardan sonra argesi tamamlanan tül ve fonluk gruplarının da devasa anlamda stoğunu tutan Caner Toptan Perde Ailesi, tatil etkinliğine özel fiyat etiketleri ile de vermiş olduğu hizmetin kat be kat değerini artırıyor.

Aslında bir nevi sezona girdiğimiz şu günlerde perakendeci esnafa can suyu olan firma; taşın altına elini değil tüm gövdesini koydu.

Caner Toptan Perde’nin değerli ortakları Sayın Selim Topçu ve Sayın Hüseyin Er’e tüm sektörümüz adına teşekkür ediyor ve ticaret hayatları boyunca kendilerine ve firmalarına başarılar diliyoruz.

Türkiye’nin dört bir tarafından davete icap eden tüm perakendeci ve toptancı meslektaşlarımıza da yeni sezonda hayırlı işler diliyoruz.

Van, Bayburt, Ardahan, Muş, Erzurum, Nevşehir, Ankara, Bartın, Sivas, Yozgat, Konya, Afyon, Gaziantep, Kayseri,  Diyarbakır, Kütahya, Isparta, Trabzon, Zonguldak, Samsun, Giresun, Sinop, Aksaray, Kırşehir gibi birçok şehirden misafir ettikleri perdecilerimizle, 4 gün boyunca bir tatil geçirecek ve onları sizlerle tanıştırmaya devam edeceğiz. 


 
 

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 827479

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.