davillo tekstil

Evde Plise Perde İmalatı / Kayseri

Evde Plise Perde İmalatı / Kayseri

Dost kervanına yenilerini eklemenin sevinci içerisinde “Evde Plise Perde’nin" sevgili ortakları Cengiz Hoşaf ve Venhar Dumlupınar ile zaman geçirmek, sohbetler etmek, istişareler yapmak bize terapi gibi geldi. Kayseri’den Ankara’ya dönerken “ne kadar iyi insanlar” diye diye yolları bir bir tükettik. Anlayacağınız biz iki dost daha kazandık. Vesselam.

Haber: Emel Benli / Kayseri

Aslen Sivaslı bir ailenin evladı olan ve Cam Balkon Sektörü’nün çıraklığını, kalfalığını ve ustalığını uzun yıllar yaptıktan sonra gelen talepler üzerine Perde Sektörü ile tanışan ve sektörümüzün en zor kısmından başlayan Cengiz Hoşaf’ın hikayesi, azmin ve başarmanın örneğidir.

Uzun boylu, yağız tenli, orta yaşlı, gülen; güldükçe de yanaklarında gamzelerinin belirdiği bir beyefendi karşıladı bizi… Mütevazı, başarılı ve iş konusunda oldukça disiplinli bir beyefendi… Düzenli ve tertipli bir atölye, bize göz kırpan çok şık bir showroom bu disiplinin ilk yansımalarıydı.

Sevgili ortağı Venhar Dumlupınar Hanımefendi ile ticaret şehri Kayseri’de organize bir ortaklığın altına imza atan Sayın Cengiz Hoşaf, sektörümüzün en çok zorlandığı Plise Perde ayağında başarıyı yakalamış ve 750 metre kare alana yayılı bir atölye ile kolları sıvamıştır. 10 kişiye istihtam sağlayan Cengiz Bey, çok büyük emek verdiği plise perdenin meyvelerini ise tüm Türkiye geneline hizmet vererek toplamaktadır.

Mevcutta cam balkon, panjur, plise sineklik, PVC ve cam balkon plisenin yanı sıra tüm yaşam alanlarımıza 45 varyantlık, renk ve desenden oluşan plise perde seti ile hizmet veren ve bu konuda 8 yılı geride bırakan, son 2 yıldır da atölyesine dahil ettiği kırım makinesi ile kumaşları kırarak; plise kumaş hizmeti veren Cengiz Hoşaf, bu gün başardıklarını, geleceğinin teyminatı olarak görüyor.

Kısacası Cengiz Bey,  hayallerini; hedefler koyduğu plan ve projeler ile besleyerek, yurt içinde ki üstün hizmet performansını, yurt dışına da taşıyarak, perde Sektörü’nde;  ihracatta pay sahibi olmak istiyor.

Evde Plise Perde’yi daha güzel yarınlara taşımak ve marka değerini hak ettiği yere koymak istiyor. Bütün bunların planını yaparken de temeline yatırım yapan 45 varyantlık plise kumaşın stoğunu tutan, müşterilerine hiçbir zaman yok demeyen Sayın Hoşaf, atölye bünyesinde ki kırım makinesinin de büyük avantaj sağladığını çok iyi biliyor.

Her biri alanında donanımlı mesai arkadaşları ile omuz omuza veren değerli meslektaşımız Cengiz Bey, aynı zaman da sektör dinamiklerini çok iyi bilen ve bu konuda üstün bir analiz yetisine sahip biridir.  

Bu durum kendisine ve müşterilerine artı olarak yansırken, gelecekte de Evde Plise Perde Ailesi’ne ışık tutacaktır.

Emek verilerek ar - ge aşaması tamamlanmış bol stoklu kartela seti, (Evde Plise Kartela Seti) perde sektörüne farklılık katacak ve katma değerli işler çıkması konusunda sektörün çıtasını yükseltecektir.

Sizlerde eğer bu setten yararlanmak, mağazalarınıza hareket katmak, bu hareketlenme ile bereketlenmek istiyorsanız;  Plise Perde’nin yeni yüzü Evde Plise Perde Ailesi ile vakit kaybetmeden irtibata geçiniz. Evde Plise Perde’nin güçlü ve problemsiz lojistik hizmeti ile sizde sorunsuz hızlı bir şekilde şık tasarımların altına kendi imzanızı atarak müşterinize farkı sununuz.

Sektörümüze kattıkların ve katacakların için teşekkürler Evde Plise Perde…

İletişim: Yakut Mah. 3838 Cad. Dedeoğlu Konakları  Altı No: 19/ A – Kocasinan / Kayseri

Tel: 0352 240 58 23

Gsm: 0535 502 41 58

Şirket: 0552 793 98 13

E- posta: info@kayseripliseperde.com


Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 437100

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.