davillo tekstil

TOBB, BTSO'dan SEMİNER ve ETKİNLİĞİNE DAVET


Haber: Emel Benli
Kaynak: turuncukonuşalımbursa.tobb.org.tr

Endüstriyel Tasarım'ın Dünya Trendleri üzerindeki etkilerini konuşmak, istişare etmek üzere Bursa'da; Bursa Ticaret Odası çatısı altında "TURUNCU KONUŞALIM" Proğramında alanında Dünya'da akredite edilmiş isimler bir araya geliyor. 

Mobilya Sektörü'nün vazgeçemediği ve bu sektörün can damarlarından bir ayağını oluşturan "Endüstriyel Tasarım'ın önemi, izlediği yol, geldiği son nokta, daha da geliştirilebilir olması gibi  bir çok alanda "Turuncu Konuşacağız Semineri'nde, ev tekstili nereye gidecek, akıllı evler için ürün tasarımları ne olacak sorularına cevap arayacak ve her biri alanında donanımlı konuk ve konuşmacıları ile sizleri bilgilendirecek olan TOBB ve BTSO, yine kolları sıvadı.

TOBB Türkiye Kreatif Endüsrtriler Meclisi Turuncu Konuşalım Etkinliği " Endüstriyel Tasarım ve Yaratıcı Etki" Paneli'nde sizleri buluşturacak olan Türkiye için bu iki önemli oda faliyetlerine hiç ara vermiyor. 

Turuncu Konuşalım Buluşmaları ve  Türkiye Kreatif Endüstriler Meclisi; "Endüstriyel Tasarım ve Yaratıcı Etki" başlığı altında bir seminer ve etkinlik düzenledi.
29 Mart Cuma Günü, Saat: 14.00'de siz değerli sektör mensupları ile bir araya gelmeyi planlayan Turuncu Konuşalım Ailesi, Endüstriyel Tasarım'ın konusunda ki farkındalığı artırabilmek ve bu konuda bilgilendirmek üzere hepinizi düzenleyeceği seminere davet ediyor. 

1. Oturum:

TOBB Türkiye Kreatif Endüstriler Meclis Üyesi Sayın Sertaç Ersayın'ın Moderatörlüğü'nde; TOBB Türkiye Endürtriler Meclis Üyesi Sayın Aydın Öztoprak, Akademisyen Sayın Ömer Özdinç, BTSO Meclis Üyesi Sayın Rengin Eren ve İç Mimar Sayın Esat Fişek'in konuşmacı olarak katılacağı seminer siz değerli sektör mensuplarına ışık tutacaktır. 

İki oturum şeklinde düzenlenen seminerin 2. oturumda ise; TOBB Türkiye Patent ve Marka Vekilleri Meclis Üyesi Sayın Ömer Kocakuşak'ın Moderatörlüğü'nde; AR-GE Teşvikleri Genel Müdürlüğü, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Temsilcisi, Telif Hakları Genel Müdürlüğü, Kültür ve Turizm Bakanlığı Temsilcisi, Türk Patent ve Marka Kurumu Başkanlığı Temsilcisi, KOSGEB Bursa Batı Müdürlüğü Temsilcisi ve Vakıf Bank Bursa Bölge Müdürü Sayın Necmettin Şimşek değerli bilgi ve birikimlerini aktararak sizlerden gelecek olan sorulara cevap vereceklerdir. 

TOBB Türkiye Kreatif Endüsrtriler Meclisi Turuncu Konuşalım Etkinliği " Endüstriyel Tasarım ve Yaratıcı Etki" Paneli'ne katılım kayıtlarınızı aşağıda ki link üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. 

http://turuncukonusalimbursa.tobb.org.tr
 

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 181035

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.