davillo tekstil

DOQU PER TEKSTİL HİZMETİNİZDE

TOPTAN PERDENİN YENİ YÜZÜ, DOQU PER TEKSTİL.

Haber: Emel Benli & Ankara

1980 yılında perde sektörüne çırak olarak ilk adımını atan, Ankara’nın güzide perakendecilerinden Sayın Ömer Atasoy; uzun yıllar Ankara’nın bir merkez ilçesi olan Keçiören’de perde hizmeti verdikten sonra sektörde ki başarısını ve meslek birikimini 2024 yılı Şubat Ayı içerisinde açtığı bir toptan mağazası ile taçlandırdı.

Altındağ / Gülveren’de Atasoylar çatısı altında “DOQU PER TEKSTİL’i kuran Sayın Ömer Atasoy, yeni toptan mağazasında en güncel tül ve fonluk kumaş gurupları ile hizmet vermek üzere kolları sıvadı.

Rotasını kalite üzerine belirleyen Sayın Atasoy, Türkiye’nin bir birinden değerli markaları olan Brillant, Premier, Karesi ve kendi markası olan DOQU PER ile sektörün toptan ayağına merhaba dedi.

Çizgili tüller, keten tüller, brodeler, tt zeminler,  greklerler,  armürler, bambu tüller gibi sektörün en revaçta ve en çok koşan tül çeşitlerinin yanı sıra Karesi’nin güneşlikleri ile stokunu tutan firma; fonluk guruplarında da seçici davrandı.

Brillant'ın pano, kadife, saten ve ada fonları; Karesi'nin güneşlikleri, Rekor Blackout, Premier Nova Blackout ve Elit Blackout çeşitleri ile 2024 yılının ilkbahar – yaz sezonuna hazırlandı.İsteyene top, isteyene kesim bazında hizmet veren DOQU PER, bol stoğu ile sizleri yarınlara taşımaya hazır.

Türkiye’nin her bölgesine ürün göndermeye başlayan DOQU PER TEKSTİL, açılışına özel en uygun fiyat etiketleri ile hizmet verirken; bünyesinde kesime de yer ayırdı.

Önümüzde ki Ramazan’ı Şerif Bayramı’ndan sonra kendi bünyesinde açılışına özel bir etkinlik gerçekleştirecek olan DOQU PER, bizzat etkinliğinin tarihini siz değerli perakendecilerimize bildirecek ve sektöre, bahar döneminde katkıda bulunacaktır.

Yeni girişiminden dolayı Sayın Ömer Atasoy’u kutluyor, sektörümüzün toptan ayağında kendisine başarılar diliyoruz.

DOQU PER TEKSTİL

İletişim: Örnek Mah. Gültepe Cad. No:17/C – Altındağ / Ankara

Ömer Atasoy

Gsm: 0533 451 16 32

WhatsApp: 0507 134 61 40

E-posta: doquperde@gmail.com


Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 735024

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.