davillo tekstil

Lavins'in Sponsorluğuna, Kaya Home, Keçiören, Ankara

Kaya Home – Perde – Ev Tekstili, Keçiören, Ankara

Haber: Emel Benli / Ankara / Bu haber Lavins’in katkıları ile yapılmıştır.

Bir Lavins Bayisi ve Ankara’nın en şık perde ev tekstil mağazalarından biri olan Kaya Home’a konuk olduk. Işık Ailesi karşıladı bizi. Ankara’da perakende sektörüne uzun yıllarını vermiş, tecrübeli bir babanın evlatlarını yakından tanıma fırsatı bulduk.

Ahmet Işık, o kadar güzel iki evlat yetiştirmiş ki; onlar anlattı biz hayran kaldık. Mütevazı, meslek birikimli ve pırlanta gibi gençler karşıladı bizi. Ali ve Melih Işık, çok büyük dayanışma içerisinde olan iki kardeştir…

Sayın Ali Işık, 15 yıl önce babası tarafından perde sektörüne davet edilmiş. 15 yıllık meslek birikimine sahip olan Ali Işık, sevgili babasından aldığı icazet ile 3 yıl önce Kaya Home’u devr almıştır. Her hangi bir isim değişikliğine gitmeyen Sayın Işık; Kaya Home ismini sevmiş ve bu isimle perakende hayatına devam etmiştir.

Kaya Home’un eski sahipleri sadece mağazayı ve ismi devretmemiş; çok memnun kalarak çalıştıkları toptancı partnerleri, Lavins’i de şiddetle tavsiye etmişler, onlara…

3 yıldır aralıksız bir şekilde Yürüksan güvencesi ile Lavins’in Bölge Sorumlusu Sayın Ömer Çağlar ile sürekli görüşen ve Lavins’in perde kolleksiyonu, havuz ürünlerini mağazasının baş köşesine koyan Ali Bey, Lavins Ailesi’ne duyduğu sevgiyi bizlere o kadar güzel özetledi ki; ürünlerinin kalitesini, güçlü iletişimini, sorunsuz lojistiğini, bol stoğunu, her sezon için çıkarttığı yeni ürünlerinin güzelliğini ve elbette ki; Yürüksan Tekstil’in Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Mehmet Yürük’ü yere – göğe sığdıramamıştır.

Bu duygularına ve memnuniyetine sonuna kadar katıldığımız Ali Işık, bir satıcı olarak Lavins’in ürün kalitesini de tanımlamış ve tüm perdecilere tavsiye etmiştir.

Mağazasında perde, ev tekstili, çeyiz ve halı bulunduran Ali Işık; ağırlıklı perde satışı yapmakta ve bu işi de Türkiye’nin en güvenilir markaları ile desteklemektedir. Bir showroom havasında olan ve onlarca perde teşhiri bulunan Kaya Home, teşhirlerinin çoğunluğunu Lavins’in ürünlerinden yapmıştır.

Bize göre Kaya Home, küçük Lavins olmuştur. Genç girişimcimiz Ali Işık’ı tercihini Lavins’ten yana kullandiği için kutluyoruz. Çünkü biliyoruz ki; yola sağlam partnerlerle çıkılırsa; hem o yolculuk çok keyifli olur, hem de kazançlı… Yaptıkların, yapacaklarının teminatıdır Lavins… Görünen köy kılavuz istemez.

Kaya Home – Perde – Halı – Ev Tekstili – Zuccaciye

İletişim: Sanatoryum Cad. No: 94 / B- Keçiören / Ankara

Tel: 0312 251 44 44 – 360 76 75

Web: www.kayahome.net


Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 707837

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.