davillo tekstil

Davillo'nun Sponsorluğunda Erkanlar AVM ( Perde, Mobilya, Halı, Beyaz Eşya ) Etlik, Ankara

Erkanlar AVM / Etlik / Ankara

Haber: Emel Benli / Ankara / Bu haber Davillo’nun Sponsorluğunda Yapılmıştır.

1976 yılından beri varlığını sürdüren ve Ankara’nın bir merkez İlçesi olan Keçiören’in Etlik Semti’n de 48 yılını tamamlayan Erkanlar AVM’nin Sahiplerinden Sayın Metin Erkan’ı ziyaret ettik.

Tül ve Fonluk Kumaş Toptancısı - Mekanik Perde Sistemleri İmalatçısı Davillo’nun bayisi olan Erkanlar AVM,  Ankara’nın farklı bölgelerinde 7 ayrı şube ile Ankaralılara hizmet veriyor. Beyaz Eşya, mobilya, halı, elektronik ev aletleri, züccaciye, ev tekstili, çeyiz ve perde gibi ürünlerin satışını yaparak müşterilerine tam bir ev konsepti hizmeti sunuyor.

Etlik Şubesi’ne konuk olduğumuz Erkanlar AVM’de ise mobilya ve beyaz eşya hariç diğer gurupların tamamı mevcut olup; tüm ürünler garanti kapsamına dahildir.

Şubelerinde 120 çalışana istihtam sağlayan Erkanlar, konuk olduğumuz etlik şubesinde 15 çalışan ile Keçiörenlilere hizmet veriyor.

Bu hizmeti verirken kalitesinden ve yenilikçi zihniyetinden asla vazgeçmeyen ve müşteri memnuniyetini vizyonlarının ilk sırasında tutan Erkanlar; üretici ve toptancı partnerleri ile uyum içerisinde yol alıyor.

Bu partnerlerden bir tanesi de Türkiyenin Perde markası olan Davillo’dur. Perde Sektörü’n de marka değerini koruyan Davillo, Dünya genelinde de 25 ülkeye ihracat gerçekleştiriyor.

Yurt içi pazarında bayilerinin mağazalarına perde kolleksiyonlarının teşhiri için bir “Davillo Köşesi,” oluşturan Davillo; Erkanlar AVM’’nin perde katına da kendisine özel bir köşe oluşturarak; Erkanlar Ailesi’ne verdiği değeri, bu görsel davranış biçimi ile dili getirmiştir.

Bir nevi bayilerinin mağazalarına Davillo Satış Köşeleri oluşturan ve hizmette sınır tanımayan Türkiye’nin markası Davillo’yu diğer kolleksiyoncu toptancılarımıza örnek teşkil ediyoruz.

Erkanlar AVM’de bizimle yakından ilgilenen, Erkanlar AVM’nin Perde Bölümü sorumlusu Sayın Erhan Atak’a ve Sayın Mevlüt Akça’ya perakende ayağında sektörümüze kattıkları için teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Erkanlar AVM ,Perde, Mobilya, Halı, Beyaz Eşya

İletişim: Ayvalı Mah. Seval Cad. No:33 / A – Etlik / Ankara

Tel: 0312 331 99 20

Web: www.erkanlarmobilya.com.tr

E-posta: erkanlarmobilya.com.tr

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 965084

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.