davillo tekstil

Yaren Pilise Perde İmalatı, Bursa

Yaren Pilise Perde Sistemleri

Haber: Emel Benli / Bursa

Samsun / Bafralı bir ailenin evladı olan ve küçük yaşta Bursa’ya gelerek iş hayatına atılan, çekirdekten yetişme diye tabir ettiğimiz çok küçük yaşlarda meslek bilgisi ile yoğrulmuş “Yaren Pilise Perde Sistemleri’nin Sahibi Sayın Hüseyin Demir’e konuk olduk.

Aslen, Cam Balkon İmalatı ile uzun yıllarını geride bırakan ve müşterilerinin arz ve talepleri doğrultusunda; Pilise Perde İmalatına soyunan Sayın Hüseyin Demir, Cam Balkon Sektörü’n de yer alması hasebi ile 2014 yılında pilise uygulama provalarına başlamış; bu denemeleri, 2016 yılında imalata geçerek pekiştirmiştir.

Bursa’nın bir merkez ilçesi olan Yıldırım’da Yaren Pilise Perde Sistemlerini kuran Hüseyin Bey, “Yaren Pilise Perde Sistemleri” başlığı altında 43 varyantlık, renk ve desen ile Türkiye geneline hizmet veriyor.

Alanında Cam Balkon kökenli olması sebebi ile en ince ayrıntısına kadar, teferruatlı projelerin altına imza atan Sayın Demir; çok bilindik bir marka olan “ECF Tekstil Kumaşları” garantisi ile yoluna devam ediyor.

Yaren Pilise Perde Sistemleri, günlük 300 adet pilise perde ile hizmet verirken; bayilik anlamında, gelen talepleri de değerlendirerek; bölgesel rahatlamayı hedefliyor.

İşine olan saygısı, titizliği, kalite anlayışı ve sorunsuz iş teslimi ile müşterilerinin tercihi haline gelen Hüseyin Demir, kısa ve uzun vadede hedeflerini belirlemiş ve mevcut müşterilerine en iyi hizmeti verebilmek için üstün performans sergileyerek, onların en iyi çözüm ortağı olmuştur.

Uzun vadede “Yaren Pilise Perde Sistemleri’nin,”  imalat kapasitesini yükseltmek, markasına imaj kazandırmak, kartela varyant sayısını artırmak ve müşteri ağını genişletmek gibi firmasına hedefler koyan Hüseyin Bey; istikrarlı bir şekilde imalatına devam ediyor.

Biz Perde Satıcıları Haber Portalı Ailesi’ni, atölyesinde misafir eden ve başarı hikâyesini bizlerle paylaşan Hüseyin Bey’in firması Yaren Pilise Perde Sistemleri’nden, zaman zaman haberlerle tekrar karşınızda olacağız.

Bir başka Yaren Pilise Perde Sistemleri başarı hikâyesinde görüşmek üzere…

Yaren Plise Perde İmalatı

İletişim: Vatan Mah, Vatan Cad. No:150 Yıldırım / Bursa

Gsm: 0542 208 55 16

Web: www.pliseimalati.com

E-posta: info@pliseimalati.com

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 18044

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.